reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man Avengers Endgame

Iron Man’in Avengers Endgame’deki sonunu hayal eden hayran çalışması

Avengers Endgame fragmanının ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin aklında aynı sorular var: Iron Man kurtulabilecek mi? Kurtulursa bu nasıl mümkün olacak? Marvel hayranlarının hazırladığı çalışmalardan biri ise olaya farklı bir açıdan bakıyor. Ona nasıl veda edebileceğimizi tahmin etmeye çalışıyor.

Kısaca hatırlatmak gerekirse, Thanos evrenin yarısını yok ettiğinde Tony Stark, Nebula ile birlikte Titan‘daydı. Avengers Endgame’de de Guardians of the Galaxy‘nin gemisiyle dünyaya dönmeye çalışacak. Fakat gemi arızalıyken ve yiyecek her şey bitmişken bu pek de kolay olmayacak gibi görünüyor. Her ne kadar düşünmek istemesek de, Iron Man’e veda etme ihtimalimiz bulunuyor. Onun Pepper Potts için kaydettiği mesaj Tony Stark’ın da ölüme yakın olduğunun farkında olduğunu ortaya koyuyor. Ya Iron Man bu durumdan kurtulamazsa?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

spdrmnkyxxiii isimli Instagram kullanıcısı tam olarak bu ihtimale odaklanıyor. Iron Man‘in kaydettiği mesajı Pepper Potts buluyor. Açmasıyla birlikte gemide ölümü bekleyen Tony Stark’ın yansımasıyla karşılaşıyor. Fakat görünen o ki artık Tony’i kurtarmak için çok geç.  Elbette umudumuz işlerin bu noktaya gelmemesi yönünde. Iron Man’in kurtuluşuna da Avengers Endgame’in 26 Nisan’da vizyona girmesiyle şahit olacağımızı umuyoruz.

 

View this post on Instagram

 

When i drift off… I will dream about you. @therussobrothers @robertdowneyjr @gwynethpaltrow #avengersendgame

A post shared by S P D R M N K Y X X I I I (@spdrmnkyxxiii) on

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame ilk fragman