reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M

Bütçe dostu Samsung Galaxy M serisi için önemli haber

Bütçe dostu Samsung Galaxy M akıllı telefon ailesi merakla bekleniyor. İşte bu giriş seviyesi aile için önemli bir gelişme var.

Samsung, diğer firmalar gibi artık amiral gemisi akıllı telefonlardan çok fazla satamıyor. Çünkü artan fiyatlar kullanıcıları orta ve giriş seviyesine itiyor. Bu açıdan büyük önem arz yeni giriş seviyesi Samsung Galaxy M ailesi, gelen bilgilere göre önümüzdeki ay resmi olarak lanse ediliyor. Bu açıdan MWC 2019 fuarını beklemeyecek firma, 2019’da hızlı bir başlangıç yapmak istiyor. Ailede bildiğimiz kadarıyla M10, M20 ve M30 modelleri bulunuyor. Buna ek olarak ileride M40 ve M50 modellerini de seriye dahil edeceği tahmin edilen Samsung, bu seriye büyük önem veriyor. Sadece belirli pazarlara özel olabileceği söylenen aile, halen birçok konuda gizemini koruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M ailesinde en çok M30 modeli dikkat çekiyor

Bildiğimiz kadarıyla model gücünü Exynos 7885 işlemciden ve 4 GB RAM‘den alıyor. Temel ihtiyaçlar için fazlasıyla güçlü olacak gibi duran model, maalesef Android 8.1 Oreo ile geliyor. Satışa çıktıktan sonra Pie güncellemesini alacağı tahmin edilen Samsung Galaxy M30, 64 GB ve 128 GB dahili depolama seçeneklerine sahip olacak. 6 GB RAM’li bir versiyonunun da olacağı tahmin edilen telefon, iki farklı renk seçeneğiyle tasarlanıyor deniyor.

Samsung Galaxy M20 için şu detaylar var;

Galaxy M20 gelen bilgilere göre 5.000 mAh pil ile karşımıza çıkacak. Pil ömrü konusunda sınıfı içerisinde büyük ses getirecek gibi duran telefonun arkasında çiftli kamera sistemi yer alıyor. Parmak izi sensörünün de arkada olduğu açıklanan model, 3.5 mm kulaklık girişine sahip. Samsung Galaxy M20, maalesef bir ekran çentiğiyle geliyor. Telefonda su damlası olarak geçen ve sadece ön kamerayı içerisine alan bir çentik yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Özel tasarlanan en ilginç iPhone Xs Max modeli