reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPad Mini 5
Apple iPad Mini 5

Apple’ın merak edilen yeni ürünü nasıl görünecek?

Teknoloji devi Apple,geçtiğimiz günlerde ortaya çıktığı kadarıyla yeni iPad Mini 5 modeli üzerinde çalışıyor. Peki bu cihaz nasıl görünecek?

Macotakara’ya göre beşinci jenerasyon iPad Mini ya da diğer adıyla iPad Mini 5, 2019’un ilk çeyreğinde lanse ediliyor. İşte bu model için ortaya çıkan kılıf ve Ben Geskin tarafından hazırlanan taslak tasarım, modelin tasarımsal olarak mevcut model ile aynı görüneceğini gösteriyor. Daha önce de söylediği gibi modelin ince çerçeveli yapıda karşımıza çıkmayacağı görülüyor. Bu da elbette ekran gövde oranı açısından oldukça kötü görünüyor. Biliyorsunuz yeni iPad Pro modelleri çerçevesiz yapıyı benimsiyor ve oldukça güzel görünüyor. Gelen tüm bilgilerin bir kez daha gösterdiği üzere ufak tablet modeli iPad Mini 5, standart bir güncelleme getirecek izlenimi yaratıyor. Güçlü işlemci ve düşük maliyetli bir LCD ekran ile geleceği belirtilen tablet bünyesinde bir Touch ID parmak izi sensörü yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple iPad Mini 5

Apple iPad Mini 5 yanında başka bir iPad modeli daha geliyor

Kısaca hatırlamak adına bu modelin 9,7 inç iPad’in yerini alacağı belirtiliyor. İnceltilen çerçevelerle aynı kasada 10 inç ekran sunacak denilen tablet, Apple Pencil desteğine de sahip olacak. 330 dolar seviyesinde satılacağı belirtilen tabletin, Mini gibi 2019’un ilk çeyreğinde resmi olarak lanse edilmesi bekleniyor. Tablet tarafında çok güçlü olan Apple, bunu devam ettirmek istiyor.

İlginizi Çekebilir

Oldukça güçlü yeni iPad Pro modelleri