reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame Ronin

Ronin’in Avengers Endgame kostümü ortaya çıktı

Avengers Endgame filminde Hawkeye’ı çok başka bir insana dönüşmüş halde bulacağız. Yeni ismi Ronin olan bu kahraman elbette yeni bir kostümle karşımıza çıkacak. Twitter’da paylaşılan görsellerle birlikte bu kostümün detayları da gözler önüne serildi.

Aslına bakarsanız Ronin’in gelişi Avengers Endgame fragmanından önce bile belliydi. Marvel‘ın Japonya’da oyuncu arayışına girmesi anlatılacak hikayeye dair ilk ipuçlarını vermişti. Fragmanla birlikte filmde Ronin’i göreceğimiz netlik kazandı. Jeremy Renner‘ın hayat verdiği karakteri sadece birkaç saniyeliğine görebildik fakat değişim çok net bir şekilde hissediliyordu. Bununla birlikte kahramanımızın bambaşka bir kostümü olduğu da dikkatlerden kaçmadı. Sonunda bu kostüme biraz daha yakından bakma şansı elde ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daniel Richtman‘ın Twitter’da paylaştığı tasarımlarla birlikte Ronin kostümü gün yüzüne çıkıyor. Paylaşımda iki farklı çizim görüyoruz. Bunlardan ilki yüze ve üst vücuda odaklanıyor. Suratı gizleyen maskenin yapısı gözler önüne seriliyor. Diğer görseldeyse kostümü boydan görüyoruz ve Japon kültürünün etkisini derinden hissediyoruz. Kahramanımızın ok ve yay yerine katana kullandığını da gözden kaçırmamak gerekiyor.

Ronin’in kostümünü tam olarak görmemiz ancak Avengers Endgame filminin 26 Nisan‘da vizyona girmesiyle mümkün olacak. O zamana kadar elimizdeki en net görseller aşağıda yer alan tasarımlar olabilir.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame ilk fragman