reklamı kapat

POPÜLER

Ronin’in Avengers Endgame kostümü sızdırıldı

Avengers Endgame filminin en gizemli karakterlerinden biri şüphesiz Hawkeye. Yaşananların ardından onu Ronin’e dönüşmüş olarak göreceğiz. Yaşanan sızıntıyla birlikte onun kostümünün nasıl görüneceği de netleşmiş oldu.

Avengers Endgame oyuncak sızıntısı

Marvel çizgi romanlarından tanıdığımız Ronin’in gelişi fragmandan önce de biliyorduk. Oyuncu seçimleri, Japonya’da yapılan çekimler bu gerçeği ortaya çıkartmıştı. Ardından Jeremy Renner’ı paylaşılan tanıtımlarda gördük. Böylece Ronin dönüşümü netlik kazandı ancak kostüme yakından bakma fırsatı bulamamıştık.

Avengers Endgame

Daha önce Daniel Richtman‘ın Avengers Endgame ile ilgili Twitter paylaşımıyla Ronin kostümüne dair çizimleri görmüştük. Şimdi ortada daha somut bir sızıntı var diyebiliriz. Bildiğiniz gibi Marvel filmlerin vizyona girmesinden önce figürlerin tasarımlarını tamamlıyor ve üretime geçiyor. Böylece film gösterime girdiğinde figürleri satışa çıkartmak mümkün oluyor. İşte Ronin’in kostümüyle alakalı son sızıntı da bu oyuncaklar sayesinde yaşandı. İnternete düşen oyuncak fotoğrafı sayesinde Ronin’in kostümüne dair detayları görüyoruz. Kostümün tasarımı suikatçilerin kıyafetlerini andırıyor. Suratını da kapatabilmesiyle birlikte kimliğini gizlemeyi başarıyor. Neredeyse tamamen siyah olan kostümde altın sarısı detaylar bulunuyor. Böylece Hawkeye olarak görmeye alıştığımız Jeremy Renner’ın Ronin değişimi gözler önüne seriliyor. Bakalım 26 Nisan’da vizyona girecek Avengers Endgame’de aynı kostümü görecek miyiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı

Aveng