reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9’daki Michelle Rodriguez belirsizliği

Hızlı ve Öfkeli 9 kafa karıştıran gelişmelerle gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak serinin sevilen yıldızlarından Michelle Rodriguez’in dönüp dönmeyeceğinin belli olmadığı ortaya çıktı.

Hızlı ve Öfkeli 9 belirsizliği büyüyor

Hızlı ve Öfkeli 9 filminin oyuncu kadrosu ufak ufak netlik kazanıyor. Geçtiğimiz haftalarda Dwayne Johnson bizleri şaşırtan bir açıklamaya imza atmıştı. Dokuzuncu filmde yer almayacağını, Jason Statham ile başladıkları seriye odaklanacaklarını söylemişti. Onun hemen ardından benzer bir açıklama da Michelle Rodriguez’den geldi. Letty karakterine hayat veren oyuncu aylar önce yaptığı açıklamanın arkasında duruyor. Şayet kadın karakterlerin öne çıkartılacağı bir hikaye yazılmazsa, dokuzuncu filmde yer almayacak gibi görünüyor.

“Hızlı ve Öfkeli 9 filmde geri dönüp dönmeyeceğimi henüz bilmiyorum. Bunu söyleyebilmem için önce senaryoyu okumam gerek. Ancak o zaman kesin bir yanıt vermem mümkün olabilir. Senaryoyu gördükten sonra varım veya yokum diyeceğim. Şimdilerde enerjim tamamen kadın hakları ve bu hakları desteklemek yönünde. Tüm hayatımı erkeklerin arasında, silah ateşleyerek geçirdim. Şimdilerde daha kadınsı işler yapmak, kadınların yüceltildiğini görmek istiyorum. Dokuzuncu film bu yöne gidecek mi, gitmeyece mi, göreceğiz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı ve Öfkeli 9 filmi 10 Nisan 2020’de izleyici karşısına çıkacak. Ondan önce 2 Ağustos’da Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filmini seyredeceğiz.

İlginizi çekebilir

Hobbs & Shaw’dan ilk fragman