reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Merakla beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 hakkında üzücü haber

Koronavirüs tüm dünyayı etkisi altına almaya devam ediyor. Türkiye’de 2 kişide görülen Koronavirüs sinema sektörünü de etkiledi. Sinema tutkunları tarafından merakla beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 filmiyle ile ilgili üzücü bir haber geldi.

Daha önceden mayıs ayında vizyona gireceği açıklanan filmin çıkış tarihi ertelendi. Filmin Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamaya göre film, 2021 yılında vizyona girecek. 2 Nisan 2021‘de yayınlanacağı belirtilen film dışında No Time To Die, Peter Rabbit 2 ve A Quiet Place 2 gibi filmlerin de yayın tarihinin ertelendiğini belirtelim.

Senaryosunu Daniel Casey ve Chris Morgan‘ın kaleme aldığı filmde Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson ve Charlize Theron gibi ünlü isimler bulunuyor. Serinin hem duygusal hem aksiyon anlamındaki en yoğun filmlerinden biri olmasını beklediğimiz film merakla bekleniyor. Serinin diğer filmlerinde olduğu gibi aksiyon dolu sahneleri izleyicilerle buluşturmaya hazırlanan filmde Dwayne Johnson‘ın yer almadığını belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı ve Öfkeli 9 merakla bekleniyor

LOG ekibi olarak bizim de dört gözle beklediğimiz filmin ardından Hızlı ve Öfkeli 10’nun da yayınlanacağını belirtelim. Hızlı ve Öfkeli 10’nun iki film halinde vizyona girme durumu kuvvetle muhtemel. Filmin fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz. Filmle ilgili yeni bir fragman geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlgili video

Filmin merak uyandıran fragmanı