reklamı kapat

POPÜLER

Honda Hızlı ve Öfkeli

Tüm seriyi izle, 900 dolar kazan; Honda bayisinden ilginç Hızlı ve Öfkeli projesi

Amerika’da yer alan bir Honda bayisi tarafından yeni film öncesinde ilgi çekici bir Hızlı ve Öfkeli projesi başlatıldı. Ödüller ise hayal gibi.

Dokuzuncu bölümüyle beyaz perdede karşımıza çıkmasını beklediğimiz Hızlı ve Öfkeli serisi, meraklılarını yine sıra dışı bir maceraya davet ediyor. Hobbs & Shaw spin-off projesinin ardından karşımıza çıkarılacak olan filmde yine soluksuz sahneler görmeyi bekliyor. Vizyon tarihi yaklaştıkça farklı farklı alanlara da konu olmasını beklediğimiz filmin bu hareketliliği doğrusu biraz erken başladı. New York’ta yer alan bir Honda bayisi tarafından başlatılan yarışmada, şanslı bir kişiye Hızlı ve Öfkeli serisinde dokuz filmin tümünü izleme ve bu süreçte 900 dolar kazanma şansı sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda bayisi Hızlı ve Öfkeli ödülüne yeni filmi de dahil ediyor

Yonkers isimli Honda bayisinin kısa süre önce web sitesinde yarışma başlattı yarışmada, arabaları ve araba sürmeyi seven ve filmlere ilgi duyan kişilerin başvurularının beklediğine dair mesaj paylaşıldı. Başvuran kişilerin aktif bir twitter ve facebook hesabı olması şartı da yine maddeler arasında çıkıyor. 6 Mayıs‘ta kapanacak olan başvurular arasından şanslı kişi ile 8 Mayıs’a kadar temasa geçilecek. Seçilen kişinin 25 Mayıs’a kadar tüm filmleri izlemesi ve istenilen raporu tamamlanması bekleniyor. Bayi kazanan kişiye 900 doların yanı sıra, tüm filmlerden oluşan bir set ve yeni film için 50 dolarlık bir sinema bileti ödemesi gerçekleştirecek. Projenin ne denli ilgi çekeceğiyse merak konusu.

İlgili video

Hızlı ve Öfkeli 9 fragmanı