reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Yeni Hızlı ve Öfkeli 9 tanıtımında gizlenen gerçek [Video]

Geçtiğimiz günlerde ilk fragmanıyla karşımıza çıkan Hızlı ve Öfkeli 9 da Super Bowl etkinliğini boş geçmedi. Karşımıza kısa ama oldukça etkili bir tanıtımla çıktı.

Bildiğiniz gibi serinin dokuzuncu filmi için paylaşılan ilk fragman büyük bir etkinliğe dönüştürüldü. Miami’de düzenlenen etkinlikle tanıtım geçen hafta gün yüzüne çıktı. Pazar günü de Amerikan televizyonlarının en büyük etkinliği olan Super Bowl vardı. Hızlı ve Öfkeli bu önemli etkinliği es geçmedi ve ufak bir tanıtımla boy gösterdi. Bu tanıtımda Dom “Eğer bunu yaparsak sahip olduğumuz her şeyi riske atmış olacağız” diyor. Ardından da aksiyon dolu bir otuz saniye seyrediyoruz. Bizleri her zamanki gibi nefes kesen bir maceranın beklediği müjdelenmiş oluyor. Fakat fragman aynı zamanda iki önemli gerçeği gizlemeyi tercih ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı ve Öfkeli 9 tanıtımında saklananlar

Bu gerçeklerden ilki John Cena‘nın canlandırdığı karakter. Paylaşılan asıl fragmanla birlikte onun Jacob Toretto karakterine hayat vereceğini öğrenmiştik Jacob Toretto soyadından da anlayabileceğiniz üzere Dom’un kardeşi. Onu Cipher ile iş birliği yaparken göreceğiz. Hatırlarsanız Cipher ile sekizinci filmde tanışmıştık. Charlize Theron‘un hayat verdiği bu karakter Dom’un karısı ve oğlunu kaçırarak ona şantajla istediklerini yaptırmaya çalışmıştı. Şimdi de Jacob Toretto’ya kardeşini öldürtmeye çalışacak gibi görünüyor. Saklanan ikinci gerçek ise Han’ın dönüşü. Fragmanda açıklanan bu gerçek Super Bowl tanıtımında yer almıyor.

Yönetmenliğini Justin Lin’in üstlendiği Hızlı ve Öfkeli 9’un 22 Mayıs‘ta vizyon gireceğini zaten biliyoruz. Paylaşılan son tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.