reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9 için hazırlanan fragman etkinliği nasıl canlı izlenir?

Hızlı ve Öfkeli 9, vizyon tarihi için geri sayarken; ilk fragman da bugün hayranlarla buluşacak. Peki fragman etkinliğini canlı izlemek mümkün mü?

Hızlı ve Öfkeli 9 filmi için hayranların merakla beklediği gün geldi çattı. Filmden daha önce bir dakikalık bir sahne izlemiştik. Fakat ana fragman henüz yayınlanmamıştı. Nihayet bugün Miami’de gerçekleştirilecek olan özel etkinlikte film ilk fragmanını yayınlayacak. Keyifli bir konser etkinliği ile yayınlanacak olan fragman “partisinde” filmin tüm oyuncuları da yerini alacak. Konser tarafında ise Cardi B, Wiz Khalifa, Charlie Puth ve Ozuna & Ludacris performanslarıyla eğlenceyi katlayacak. Cardi B’nin filmde de yer aldığını ekleyelim. Bu eğlencenin bir parçası olmak içinse Miami’deki özel etkinliğe davet edilmiş olmanıza gerek yok. Evinizin konforunda da bu etkinliği izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı ve Öfkeli 9 için hazırlanan etkinlik canlı yayınlanacak

Söz konusu konser ve elbette ilk fragman 31 Ocak Cuma gecesi Türkiye saati ile 23:00‘da filmin Facebook, global YouTube, Twitter ve Instagram hesaplarından takip edilebilecek. 12:30‘da da ilk fragman lansmanı yapılacak. Canlı yayınlarla izleyicilerle buluşturulacak olan etkinlikte oyuncuların da çeşitli açıklamalar yapması bekleniyor.

Film ise bizi bir kez daha tehlikeli bir maceranın ortasına taşıyacak gibi görünüyor. Fragman öncesi yayınlanan 1 dakikalık kısa tanıtımda Dom, oğlu Brian ve Letty ile beraber adeta inzivaya çekilmiş gibi görünüyor. Ancak gelecek tehlikeler kendini bu kısa tanıtımda dahi hissettiriyor. Film 22 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak. Sevilen serinin bir kez daha aksiyonu doruk noktasına çıkarması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Game of Thrones yıldızının elektrikli otomobil tercihi