reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip katlanabilir telefon

Samsung Galaxy Z Flip için sızan yeni teknik detaylar

Dikey katlanabilir telefon Samsung Galaxy Z Flip hakkında yeni teknik detaylar paylaşıldı. Model için adeta sürpriz kalmadı.

1.500 euro satış fiyatıyla satışa çıkacak katlanabilir telefon Samsung Galaxy Z Flip, en son kamera konusunda gündeme gelmişti. Arkasında Galaxy S10 ve Galaxy Note 10‘dan gelen 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + 12 megapiksel F1.8 geniş açı olmak üzere çiftli kamera, önünde ise 10 megapiksel F2.4 selfie kamerası taşıyan katlanabilir telefon, bu sefer yeni teknik detaylar kazandı. Bunlara göre cihazda ilk olarak bir stereo hoparlör sistemi yer alıyor. Arka kameraların yanındaki 1,05 inç sAMOLED ekranına “Focus Display” denildiğini öğrendiğimiz telefon, toplam 3.300 mAh pil üstüne kuruluyor. Burada 925 mAh + 2375 mAh olmak üzere iki parça pil bir araya geliyor. Bu pilleri kablo üstünden 15W hızlı şarj ile destekleyecek telefondan, söylendiği kadarıyla 12W kablosuz şarj desteği de aktif olarak yer alıyor. Galaxy S20 ailesiyle beraber 11 Şubat tarihinde resmi olarak tanıtılacak Galaxy Z Flip, çok merak ediliyor ancak fiyatıyla geri planda kalacak izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Flip için başka neler biliyoruz?

Galaxy S20 ailesiyle beraber tanıtılacak Galaxy Z Flip, 6,7 inç 2336×1080 piksel Dinamik AMOLED esnek ekran üstüne kuruluyor. Cihaz gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden ve 8 GB RAM‘den alıyor. Ekranı üstünde insan saçı kadar ince esnek cam kullanılacak cihaz, bu açıdan ciddi düzeyde sağlam olacak deniyor. 256 GB dahili depolaması bulunan Flip, microSD üzerinden artışa izin vermiyor.

İlginizi Çekebilir

120 Hz ekrana sahip akıllı telefonlar 2020’de artacak