reklamı kapat

POPÜLER

Elon Musk

Elon Musk tarafından hazırlanan şarkı: Don’t Doubt Ur Vibe [Dinle]

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Bu sefer ünlü isim Don’t Doubt Ur Vibe isimli bir şarkı ile gündemde.

Elon Musk gerçekten çok renkli bir kişilik. Yaptığı her şey olay olan, Twitter’da da zaman zaman inanılmaz garip paylaşımlarda bulunan ünlü isim, dediğimiz gibi bu sefer Don’t Doubt Ur Vibe adını verdiği şarkısıyla karşımıza çıktı. Direkt olarak burada ya da yukarıdaki videoda dinleyebileceğiniz Soundcloud üstünden paylaşılan şarkı, Emo G tarafından hayat bulmuş gibi görünüyor. Sözlerini ve seslendirmesini kendisinin yaptığını aktaran Musk, bu müzik sonrasında adını E “D” M olarak değiştirmiş durumda. Profil adını sürekli olarak değiştirmeyi seven CEO’nun, ilk single şarkısı ise burada yer alan RIP Harambe olarak geçiyor. Elbette bir başyapıta imza atmayan Musk, kendisini bir şekilde tekrar ve tekrar gündeme getirmeyi iyi şekilde başarıyor.

Elon Musk
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elon Musk son dönemde özellikle Tesla Cybertruck ile gündeme gelmişti

2021 sonunda yollara çıkacak aracın tek motor arkadan itiş, çift motor dört çeker ve üç motor dört çeker olmak üzere üç farklı versiyonu bulunuyor. Elektrikli pickup modelinin en güçlü versiyonu 0’dan 100 km/s hıza 2,9 saniyede çıkabilirken, araçta pil konusunda da üç farklı paket sunuluyor. Bu pil paketleri 400 km, 480 km ve en üstte tam 800 km menzil getiriyor. Aracın açıklanan 39.900 dolarlık bir başlangıç fiyatı bulunuyor. Daha üstteki diğer versiyonlar ise 49.900 dolar ve 69.900 dolarlık fiyatlara sahip.

İlgili Video