reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip katlanabilir telefon

Samsung Galaxy Z Flip için üzücü bir detayı netleştiren video [İzle]

Çok merak edilen dikey katlanabilir telefon modeli Samsung Galaxy Z Flip için bu sefer kaliteli bir video sızdırıldı. İşte tüm detaylar;

Avrupa özelinde 1.500 ya da 1.599 euro seviyesinde satılacak katlanabilir telefon Samsung Galaxy Z Flip, biliyorsunuz 2020 Motorola Razr karşısına sağlam bir rakip olacak çıkmaya hazırlanıyor. Resmi olarak 11 Şubat tarihinde Galaxy S20‘ler ile birlikte tanıtılacak telefon, kaliteli kaydedilen yeni video ile artık hemen hemen tüm detaylarını gözler önüne seriyor. Bu videoda maalesef üzücü bir detay da netleşmiş oluyor. Ekranı üstünde insan saçı kadar ince esnek cam kullanılan telefon, bu açıdan bir katlama yeri çıkıntısına sahip olmayacak diye sevindiriyordu. Ancak bu söz konusu değil gibi görünüyor. Çünkü yukarıda izleyebileceğiniz videoda da görebileceğiniz üzere telefonda yine bir katlama çıktısı bulunuyor. Mevcut teknoloji ile bunu çözmek mümkün değil gibi görünürken, Apple’ın buna karşı aldığı patentler bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Flip için teknik olarak da pek bir sürpriz bulunmuyor

Telefon 6,7 inç 2336×1080 piksel Dinamik AMOLED esnek ekran üstüne kuruluyor ve gücünü Snapdragon 855 Plus ile 8 GB RAM‘den alıyor. 256 GB dahili depolaması bulunan Galaxy Z Flip, microSD üzerinden artışa izin vermiyor. Arkasında 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + 12 megapiksel F1.8 geniş açı olmak üzere çiftli kamera, önünde ise 10 megapiksel F2.4 selfie kamerası taşıyan katlanabilir telefonun, dışında 1,05 inç boyutunda ufak bir sAMOLED bilgi ekranı bulunuyor. Toplam 3.300 mAh pil üstüne kurulan telefon, kablo üstünden 15W hızlı şarj yanında 12W da kablosuz şarj desteğiyle yolda.