reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip katlanabilir telefon

Samsung Galaxy Z Flip için hazırlanan gerçekçi konsept [Video]

Biliyorsunuz Samsung’un yeni katlanabilir telefon modeli Galaxy Fold 2 değil Samsung Galaxy Z Flip olarak yolda. Peki bu model nasıl görünüyor?

İşte bu sorunun cevabını hazırlanan bir konsept veriyor. 11 Şubat 2020 tarihinde Samsung Galaxy S20 ailesiyle beraber tanıtılacak denilen firmanın yeni katlanabilir akıllı telefonu Samsung Galaxy Z Flip, büyük merak uyandıran telefonlar arasında yer alıyor. LetsGoDigital tarafından hazırlanan bir konsept ise yapılan resmi sızıntı üstünden modeli erkenden gözler önüne seriyor. Cihaz hep söylediğimiz gibi yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir yapıda geliyor. Ekranı üstünde plastik değil insan saçı kadar ince esnek cam kullanan yeni katlanabilir Samsung modeli, gücünü Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Yaklaşık olarak 850 dolar gibi sınıfı için çok iddialı bir fiyattan satılacak telefonun, hazırlanan gerçekçi konseptte de görebileceğiniz üzere biraz kalın çerçeveleri bulunuyor. Buna karşın bir çentik taşımayan çünkü ön kamerası bir ekran deliğinde yer alan Galaxy Z Flip, arkasında çiftli kamera taşıyor. Bu çiftli kameranın hemen yanında flaş, daha ilerisinde ise ufak bildirim ekranı bizleri karşılıyor.

Samsung Galaxy Z Flip katlanabilir telefon
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Flip, 2020’nin tek Samsung imzalı katlanabilir model olmayacak

Bu arada firmadan 2020 için Galaxy Fold’un devamı olacak bir katlanabilir telefon daha bekleniyor. İşte bu modelin karşımıza Galaxy Fold 2 adıyla çıkacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Wear OS’lu yeni akıllı saat modeli