reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip 3

Samsung Galaxy Z Flip 3’ü Galaxy S21 çizgisinde gösteren konsept

2021’in ikinci yarısında gelmesi beklenen “yeni” Samsung Galaxy Z Flip, ya da geçen adıyla Galaxy Z Flip 3 için yeni bir konsept gündemde.

Galaxy Z Flip’in yerini alacak Samsung Galaxy Z Flip 3, hatırlarsınız en son bir ekran bilgisiyle gündemdeydi. Modelde 6.67 inç değil 6.70 inç ekran yer alacak denilmişti. Daha sonra ise model orta seviye bir işlemci üzerine kurulacak bilgisi gündem olmuştu. Yani telefon bir amiral gemisi kadar güçlü olmayacak, bu yüzden de ilk sürüm gibi 1.499 dolar olmayacak. Şimdi ise telefonu Galaxy S21 ailesinin çizgisiyle gösteren bir konsept gündemde. Bu LetsGoDigital tarafından hazırlanan bu sayfada gördüğünüz konsept, modelin kesin olarak bu tasarımı taşıyacağını göstermiyor. Ancak Samsung’un yeni modelinde bu çizgiyi, özellikle de Galaxy S21’lerin arka kamera modülü tasarımını kullanma ihtimali bulunuyor. LetsGoDigital imzalı Galaxy Z Flip 3 konseptinin arkasında bir önceki sürüme oranla büyük bir ekran yer alıyor. Yapılan sızıntılar bunun gerçekte de öyle olacağını aktarıyor.

Samsung Galaxy Z Flip 3 yanında Galaxy Z Fold 3 de geliyor

1.999 dolarlık bir satış fiyatına sahip olacak Galaxy Z Fold 3, sağlam bir kaynak tarafından verilen bilgiye göre daha önce söylendiği gibi 7.59 değil 7.55 inç bir ana ekrana sahip olacak. Modelin dışındaki ekran ise 6.23 inç değil 6.21 inç olacak gibi görünüyor. Aktarıldığı kadar katlanabilir telefonun gövdesinde yer alan S-Pen nedeniyle Samsung, yeni cihazın ekran boyutlarından biraz kısmak zorunda kalmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tasarımsal olarak Galaxy Z Fold 2 ile aynı yapıyı koruyacağı düşünülen telefon, Kore merkezli kaynaklara göre ekran altı kameraya sahip ilk Samsung modeli de olacak. Pazara ekran altı kamera ile çıkan ilk normal telefon olmayacak Galaxy Z Fold 3, buna karşın katlanabilir tarafta bu “ilk ünvanını” üzerine alacak. Model gücünü ise kesin olarak Snapdragon 888 / Exynos 2100 işlemcilerden alacak.

İlginizi Çekebilir

WhatsApp için çıkan yeni özellikler