reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip

Samsung Galaxy Z Flip için netleşen iki önemli detay

Çok merak edilen dikey katlanabilir telefon modeli Samsung Galaxy Z Flip için artık yüzde 100 oranında netleşen iki detay var.

Samsung Galaxy Z Flip, kısa süre önce firmanın resmi sitesinde kendisini gösterdi. Bu sayede de ilk olarak modelin adı yüzde 100 oranında kesinleşmiş oldu. Bu sızıntı ile telefon için Samsung imzalı resmi bir kılıfın hazırlandığı da ortaya çıktı. Henüz görmediğimiz bu kılıf, ekranı içeride olan telefonun dış gövdesini korumak için ilk ve en iyi seçenek olacak gibi görünüyor. Sağlam kaynaklara Avrupa özelinde 1.599 euro seviyesinde satılacak katlanabilir telefonun, Türkiye’ye gelirse 14 – 15 bin TL’yi bulacağı düşünülüyor. Resmi olarak Galaxy S20 ailesiyle beraber 11 Şubat tarihinde tanıtılacak Galaxy Z Flip, biliyorsunuz Motorola Razr karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aşağıdaki videodaki renk seçeneğiyle çok ses getirecek model, artık hemen hemen hiçbir sürpriz taşımıyor.

Samsung Galaxy Z Flip

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Flip için bilinmesi gereken tüm teknik detaylar şöyle

Telefon 6,7 inç 2336×1080 piksel Dinamik AMOLED esnek ekran üstüne kuruluyor ve gücünü Snapdragon 855 Plus ile 8 GB RAM‘den alıyor. Ekranı üstünde insan saçı kadar ince esnek cam kullanılan telefon, böylelikle Galaxy Fold’dan daha sağlam olacak deniyor. 256 GB dahili depolaması bulunan Galaxy Z Flip, microSD üzerinden artışa izin vermiyor. Arkasında 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + 12 megapiksel F1.8 geniş açı olmak üzere çiftli kamera, önünde ise 10 megapiksel F2.4 selfie kamerası taşıyan katlanabilir telefonun, dışında 1,05 inç boyutunda ufak bir sAMOLED bilgi ekranı bulunuyor. Toplam 3.300 mAh pil üstüne kurulan telefon, kablo üstünden 15W hızlı şarj yanında 12W da kablosuz şarj desteğiyle yolda.

İlgili Video