reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip 3

Samsung Galaxy Z Flip 3 için ilk fiyat sızıntısı yapıldı

Samsung Galaxy Z Fold 3 ile beraber lanse edilecek katlanabilir telefon modeli Samsung Galaxy Z Flip 3 için ilk fiyat sızıntısı gelmiş durumda.

Samsung Galaxy Z Flip 3, en son LetsGoDigital tarafından yayımlanan yukarıdaki taslak görsel ile gündeme gelmişti. Bu taslaklar gerçek sızıntından hazırlanmıştı.

Sayfada görebileceğiniz üzere Galaxy Z Flip 3 arkasında yerini alacağı modele oranla çok daha büyük bir ekran taşıyor.

Bu renkli ve dokunmatik ekranda mesajlar okunabiliyor, birçok konuda bildirim alınabiliyor. Bu ekranın yanında ise çiftli kamera karşımıza çıkıyor. Telefon genel olarak güzel görünüyor.

Toplam 8 farklı renge sahip olan Galaxy Z Flip 3, gelen son bilgilere göre 999 dolarlık bir başlangıç fiyatına sahip olacak. Depolama seçeneğine göre fiyat 1.199 dolara kadar çıkacak.

Bu fiyat genel olarak güzel bulunuyor ancak yine de katlanabilir telefon kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Galaxy Z Flip 3’ün Türkiye’de de satılacağını düşünüyoruz. Telefon Türkiye’de tam 14 bin TL’yi geçebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Flip 3 ile Samsung Galaxy Z Fold 3 de geliyor

Geçtiğimiz günlerde sızıntısı yapılan telefon, 120 Hz ekranla geliyor ve S Pen desteği taşıyor.

İçerisinde bir ekran deliği olmayan çünkü kamerayı ekran altına alan telefon, S Pen’i direkt olarak gövdesinde taşımıyor. Burada sadece harici destek veriliyor.

Her iki telefon modelinin de 2 ay içerisinde resmi olarak tanıtılmasını bekliyoruz. Bu açıdan yakında daha fazla detay gelecektir.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın