reklamı kapat

POPÜLER

The Mandalorian
The Mandalorian
The Mandalorian

The Mandalorian dizisinin bebek Yoda’sına sahip olmanın bedeli

The Mandalorian dizisinin bebek Yoda’sının gerçek boyutlu bir replikasına sahip olabilirsiniz. Üstelik dizi ekibi gibi 5 milyon dolar ödemenize de gerek yok.

İkinci sezonu heyecanla beklenen The Mandalorian, 2019’a damgasını vuran diziler arasında yer alıyordu. Star Wars hayranlarının seriye inancını geri döndüren 8 bölümlük Disney+ dizisi başrole Pedro Pascal’ı oturtsa da gün sonunda dizinin yıldızı aslında herkesin bildiği gibi bebek Yoda olmuştu. Elbette esasen Yoda olmayan ancak onun ırkından gelen bu “çocuk” için dizi ekibi CGI kullanmamayı tercih etmişti. Onun yerine 5 milyon dolarlık bir kukla ile çekimler yapılmış ve bu da ekrana hayli olumlu yansımıştı. Göründüğü ilk bölümün ardından tüm izleyicilerin alıp evine bir replikasını koymak istediği bebek Yoda’nın oyuncaklarını geçmişte de görmüştük. Ancak bu replika gerçekten de adeta karakteri salonunuza getirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Mandalorian 2. sezon da yolda

Sideshow Collectibles yine bu alanda yapacağını yapıyor ve bizi en kaliteli replikalardan biriyle buluşturuyor. 1:1 gerçek boyutlu tasarlanan replika karakteri adeta televizyon ekranından çıkarıyor. 16,5 inç uzunluğundaki bebek Yoda’nın kafasındaki tüy tüy saçlarından yanaklarındaki pembeliğe kadar her bir detayı figüre işleniyor. Star Wars hayranlarının hemen bir adet almak isteyeceği bu gerçek boyutlu figür için ön sipariş alımları da açılmış durumda. Figürün yurt dışı fiyatı 350 dolar olarak listelenmiş. Ancak ön sipariş verseniz dahi figüre hemen kavuşamayacağınızı belirtelim. Bebek Yoda’nın Ağustos – Ekim 2020 gibi alıcılarına ulaştırılması bekleniyor.

The Mandalorian 2. sezon bölümlerinde yeniden karşımıza çıkacak olan bebek Yoda, benzer zamanlarda ekranlara dönecek. İkinci sezon için net bir tarih yok ancak 2020 sonbaharında yeni bölümlerin yayınlanacağı açıklanmıştı.

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli 9 fragmanı öncesi filmden heyecan verici ilk video ve resmi poster