reklamı kapat

POPÜLER

The Mandalorian bebek yoda

The Mandalorian hayranından “bebek Yoda” ve Darth Sidious savaşı [Video]

The Mandalorian dizisinin bir numaralı yıldızı olmayı başaran “bebek Yoda” hayran yapımı videoda Darth Sidious ile karşı karşıya geliyor.

Advertisement

The Mandalorian dizisi her yeni bölümle “bebek Yoda” sevgisini biraz daha körüklüyor. Dördüncü bölümde sempatiklikte zirveye ulaşan karakter kendini her hafta viral bir içeriğin tam ortasında buluyor. WhatsApp çıkartmalarından tepki GIF’lerine kadar her yeri ele geçirmiş olan bebek Yoda’yı bu kez hayran yapımı bir Star Wars: Rise of the Sith videosunda görüyoruz. Yoda ve Darth Sidious savaşını değiştiren Youtuber MaxeBaumannFilms2013, bebek Yoda’yı Darth Sidious’la ışın kılıcı savaşına dahil ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Mandalorian popülerliği artıyor

Varını yoğunu ortaya koyarak savaşan bebek Yoda’nın yardımına ise videonun sonunda tanıdık bir isim koşuyor. Yaklaşık 3 dakikalık video oldukça başarılı hazırlanmış diyebiliriz. Disney+’ın şimdilik favori dizisi ise kaldığı yerden devam ediyor. 29 Kasım’da 4. bölümü yayınlanan dizide bebek Yoda’yla kahramanımız bir kez daha yer değiştirmek durumunda kaldı. Bebeği koruyabilmek için peşi sıra sürüklemeye devam eden Mando için yolun sonunun nereye çıktığı ise şimdilik net değil gibi görünüyor. Dizinin yeni bölümü 6 Aralık’ta Disney+’taki yerini alacak. Star Wars hayranları aynı zamanda 20 Aralık’ta vizyona girecek Rise of Skywalker filmiyle Skywalker Saga’sına vedaya hazırlanıyor. O zamana kadar, The Mandalorian hayranının hazırladığı hayli eğlenceli olan bebek Yoda ve Darth Sidious savaşını haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.