reklamı kapat

POPÜLER

The Mandalorian bebek Yoda

The Mandalorian hayranlarını üzen resmi “bebek Yoda” ürünleri

The Mandalorian dizisinde göründüğü anda itibaren hayranların favorisi olan “bebek Yoda” için ilk resmi ürünler göründü. Sonuç tam bir hayal kırıklığı.

Disney+’ın yayınlandığı günden bu yana hayranların favorisi olmayı başarak Star Wars dizisi The Mandalorian, nihayet “bebek Yoda” ürünlerini ortaya çıkardı. Yazıya devam etmeden önce “bebek Yoda” ifadesini kullanmaya devam edeceğimizi kaydedelim. Yoda’nın türünden olan bu yaratığın türünün adı bilinmediği için “bebek Yoda” olarak ifade ediliyor. Karakterle ilgili daha detaylı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi gelelim ürünlere. Resmi Disney ürünleri olduğuna inanmakta zorlanacağınız ilk sürüm ürünler, tam bir felaket. Hatta bu ürünleri doğrudan tişört baskısı yapan bir yerde kendiniz dahi yapabilirsiniz. O derece!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Mandalorian için hazırlanan “bebek Yoda” ürünleri

Dizi daha sadece üç bölüm yayınlandı. Ancak “bebek Yoda” şimdiden bir fenomen ve hayranlar yarın yokmuşçasına karakterin oyuncaklarını ve diğer tüm ürünlerini talep etmeye başladı. Normalde dizi başlar başlamaz genellikle Disney bu tarz ürünleri satışa hemen koyuyor. Ancak bu dizide karakterin yaratacağı sürpriz etkisinin bozulmaması için ürün üretimi biraz ağırdan alınmış. Yani sızıntılardan kaçabilmek için bazı fedakarlıklarda bulunulmuş. Nitekim ortaya çıkan ilk ürünler de hayranların baskısı sonucu bir hafta sonu üretilmiş gibi görünüyor. Herhangi bir tasarım emaresi göremeyeceğiniz bu ürünlerde karakterin tek bir konsept çizimi farklı tarzlarda tişörtlere basılmış, telefon kabı yapılmış ve bardaklara yerleştirilmiş. Ürünlerin fiyatı 45 dolara kadar çıkıyor üstelik! Her ne kadar çok heyecan yaratsa da şimdilik daha kaliteli versiyonları çıkana kadar beklemek en mantıklısı gibi görünüyor. Hatta siz kendi tasarımınızı yaparak Disney’e ilham dahi verebilirsiniz. Satışa sunulan ürünlerin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Aralık 2019 ajandası