reklamı kapat

POPÜLER

Quicksilver

Marvel hayranlarının boşa çıkan Quicksilver beklentisi

Marvel hayranları uzun süredir bir şekilde Quicksilver karakterinin geri dönmesini bekliyor. Fakat onların bu uzun süreli beklentisi boşa çıkacak gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Netflix’e rakip Disney+ platformunu beş ülkede kullanıma açıldı. Bu platformda pek çok Marvel dizisi de izleyici karşısına çıkacak. Scarlet Witch ve Vision, Hawkeye, Loki, Falcon and the Winter Soldier derken projelerin sayısı her geçen gün artıyor. Scarlet Witch ve Vision dizisinin gerçekliği değiştiren ve Marvel’ı çoklu evrene bağlayan bir iş olması bekleniyor. Dolayısıyla Avengers Age of Ultron döneminde ölen Quicksilver karakterinin geri döndürülebileceği düşünülüyor. Bu karaktere hayat veren Aaron Taylor-Johnson ise beklentilerin boşa olduğunu açıkladı.

Quicksilver dönecek mi?

“Bence hepimiz farklı ihtimallere açığız. Disney+ platformundan ve onunla birlikte karşımıza çıkacak yeni dizi projelerinden haberdarım. Hala ekipten bir grup insanla iletişim halineyim. Fakat şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Quicksilver’ı yeniden görmemiz mümkün olmayacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Age of Ultron döneminde izleyicilerin büyük bir kısmı Quicksilver’ın ölümünü pek ciddiye almamıştı. Bunun en önemli nedeni ondan önce ölen tüm Marvel karakterlerinin bir şekilde geri döndürülmesi olmuştu. Örneğin Loki defalarca öldü sanılıp geri döndürüldü. Avengers Infinity War sonrasında bile karakterin farklı bir versiyonunun yola devam etmesi sağlandı. Öte yandan Quicksilver’ın ölümü uzun zamandır değiştirilmeyen bir gerçek oldu. Fakat Scarlet Witch ve Vision dizisinin izleyicilere bu noktada sürpriz yapması fazlasıyla mümkün. Elbette bunun için Aaron Taylor-Johnson’ın geri dönmek istemesi veya Marvel ile devam eden bir sözleşmesinin bulunması gerekiyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı