reklamı kapat

POPÜLER

Doctor Strange

Doctor Strange odaklı WandaVision dizisi söylentisi

Marvel stüdyolarının Disney+ platformu için hazırladığı WandaVision dizisi heyecan verici bir söylentiyle gündeme geliyor. Bu söylentinin odağında Doctor Strange yer alıyor.

Kısaca bahsetmek gerekirse, Disney+ isimli yeni platformda pek çok Marvel dizisi izleyici karşısına çıkacak. Loki, Winter Soldier & Falcon ve Hawkeye dizilerinin yanında bir de Scarlet Witch ve Vision dizisinin yolda olduğunu biliyoruz. Captain Marvel yazarlarından Jac Schaeffer‘in kaleme alacağı bu yeni dizinin adı geçtiğimiz aylarda WandaVision olarak açıklanmıştı. Başrollerini Elizabeth Olsen ve Paul Bettany‘nin üstleneceği mini dizide kahramanlarımızı geçmişte göreceğiz. Wanda ve Vision 60’lardaki mükemmel aile portresi olarak karşımıza çıkacak. Ancak bunun gerçek olduğundan şüpheliyiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WandaVision dizisinde Doctor Strange

Daha önce Marvel stüdyolarından yapılan bir açıklamada WandaVision’ın finalinin Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmine bağlanacağı açıklanmıştı. Bu sebeple Wanda’nın kendine farklı bir gerçeklik yaratmış olması ihtimali gündeme geliyordu. Son söylentiler ise dizinin Marvel Sinematik Evreni‘ne etkisine dayanıyor. Benedict Cumberbatch’in hayat verdiği Doctor Strange’in WandaVision’ın son bölümünde yer alacağı söyleniyor. Bu sayede hikayenin doğrudan Doctor Strange 2‘ye bağlanacağı iddia ediliyor.

Henüz bu söylentilerin doğru olup olmadığını bilmiyoruz. Ancak Benedict Cumberbatch‘in WandaVision’a konuk olma ihtimali Marvel hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırdı. Bakalım bu iddialar doğru çıkacak mı, yoksa hayranların istediği ancak gerçekleşmeyen sürprizlerden biri olacak mı kalacak.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home görsel efektleri