reklamı kapat

POPÜLER

Scarlet Witch

Scarlet Witch ve Doctor Strange 2 kafa karışıklığı

Marvel stüdyolarından gelen açıklamayla birlikte Scarlet Witch karakterini Doctor Strange 2 filminde göreceğiz. Disney+ dizisi WandaVision’da yaşananlar filme doğrudan başlanacak. Fakat bu iki yapımın izleyici karşısına çıkacağı tarihler kafa karıştırıyor.

Öncelikle Marvel’ın San Diego Comic Con’daki açıklamalarını baz alarak bildiklerimizi hatırlayalım. Stephen Strange’in maceraları Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmiyle devam edecek. . Yönetmen koltuğunda ilk filmin de kamera arkasına geçen Scott Derrickson oturacak. Başrolde bir kez daha Benedict Cumberbatch yer alacak. Ona Scarlet Witch karakterine hayat veren Elizabeth Olsen eşlik edecek. Disney+ dizisi olarak planlanan WandaVision da doğrudan Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmiyle bağlantılı olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Scarlet Witch ve Doctor Strange 2 bağlantısı

Gelelim kafa karıştıran kısma. Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ın vizyon tarihi 7 Mayıs 2021 olarak açıklandı. Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin rol alacağı WandaVision’ın çıkış tarihi henüz net değil. Paylaşılan tek bilgi Bahar 2021 oldu. Bu hikayelerin birbirine bağlanabilmesi için WandaVision’ın 7 Mayıs’tan önce izleyici karşısına çıkması gerekiyor. Altı bölümlük diziyle filmin gösterim tarihlerinin birbirine bu kadar yakın oluşu şunu düşürdürüyor: Ya bu iki yapım birbirine doğrudan bağlantılı olacak. Yani olaylar WandaVision‘da Scarlet Witch ile başlayıp Doctor Strange 2’de devam edecek. Ya da dizinin finali (veya sezon finali) bir şekilde Doctor Strange’e bağlanacak. Üstüne WandaVision’ın 60’lı yılları konu edeceği, Doctor Strange 2’nin ise Avengers Endgame sonrasında geçeceği biliniyor. Bu iki hikayenin nasıl birbirine bağlanacağı ise büyük merak konusu.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı