reklamı kapat

POPÜLER

Doctor Strange 2

Doctor Strange 2 hakkında ilk detaylar

Marvel stüdyolarında dördüncü fazın en heyecan uyandıran projesi Doctor Strange 2 oldu. Benedict Cumberbatch’in rol alacağı filme dair ilk detaylar San Diego Comic Con’da belli oldu.

Son olarak Avengers Endgame‘de gördüğümüz Doctor Strange’in beyaz perde macerası yakında devam edecek. Marvel Sinematik Evreni’nin en heyecan verici projesi olarak adlandırabileceğimiz filmin tam adı belli oldu. İkinci film Doctor Strange in the Multiverse of Madness olarak anılacak. Yönetmen koltuğunda ilk filmin de kamera arkasına geçen Scott Derrickson oturacak. Başrolde bir kez daha Benedict Cumberbatch‘i göreceğimiz filmde ona bu sefer Elizabeth Olsen eşlik edecek. Özetle Doctor Strange ve Scarlet Witch’i birlikte çalışırken göreceğiz.

Doctor Strange 2 hakkında bildiklerimiz

Doctor Strange in the Multiverse of Madness ismini Doctor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında şeklinde Türkçeleştirmek mümkün. Bu da Marvel’ın dördüncü fazda gerçekten çoklu evrene geçiş yapmaya hazırlandığını net bir şekilde ortaya koyuyor. San Diego Comic Con‘daki açıklamalar sayesinde öğreniyoruz ki Disney+ dizisi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan WandaVision doğrudan Doctor Strange 2 ‘ye bağlanacak. Henüz bunun nasıl mümkün olacağını bilmiyoruz. Üstelik yönetmen Scott Derrickson’ın açıklamasına bakılırsa bu film korku türünde olacak. Yani MCU’nun ilk korku filmini seyredeceğiz de diyebiliriz. Elbette bu noktada New Mutants’ı görmezden gelmiş oluyoruz çünkü bu film MCU’da geçmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmi 7 Mayıs 2021‘de vizyona girecek. Bakalım bizleri nasıl bir macera bekliyor olacak.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı