reklamı kapat

POPÜLER

Doctor Strange 2

Marvel hayranlarının hazırladığı Doctor Strange 2 posteri

Avengers Endgame sonrası duyurulan Marvel projelerinden biri de Doctor Strange 2 oldu. Marvel hayranları şimdiden bu heyecan uyandıran projenin posterini hazırladı.

Uzun süredir Doctor Strange 2 ismiyle adındığımız devam filminin tam adı Doctor Strange in the Multiverse of Madness olarak açıklandı. Heyecan uyandıran projenin adını Doctor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında şeklinde Türkçeleştirmek mümkün. Yönetmen koltuğunda ilk filmin de kamera arkasına geçen Scott Derrickson oturacak. Başrolde bir kez daha Benedict Cumberbatch yer alacak. Ona Scarlet Witch karakterine hayat veren Elizabeth Olsen eşlik edecek. Marvel stüdyolarının bu projeyle resmen çoklu evrene adım atacağını duymak herkesi fazlasıyla heyecanlandırdı. Daha da ilginci Disney+’ta ekrana gelecek olan WandaVisin dizisinin bir şekilde Doctor Strange 2’ye bağlanacak olması. Bunun nasıl olacağını henüz bilmiyoruz fakat gizem büyük bir heyecan yaratıyor diyebiliriz.

 

View this post on Instagram

 

“You think you know how the world works? You think that this material universe is all there is? What is real? What mysteries lie beyond the reach of your senses? At the root of existence, mind and matter meet. Thoughts shape reality. This universe is only one of an infinite number. Worlds without end. Some benevolent and life giving. Others filled with malice and hunger. Dark places where powers older than time lie ravenous… and waiting… Who are you in this vast multiverse, Mr. Strange?” @elizabetholsenofficial @marvel @marvelstudios . . #doctorstrange #scarletwitch #benedictcumberbatch #elizabetholsen #marvel #marvelcomics #marvelcinematicuniverse #mcu #comicbooks #comics #comiccon #multiverse #avengers #avengers4 #avenger #avengersinfinitywar #avengersendgame #infinitywar #endgame #ironman #robertdowneyjr #tonystark #spidermanfarfromhome #spiderman #captainamerica #captainmarvel #thor #digitalart #photoshop #art

A post shared by Yadvender Singh Rana (@ultraraw26) on

 

Doctor Strange 2 hayran posteri

ultraraw26 isimli Instagram kullanıcısı Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminin posterini posterini çoktan hazırladı. Bu hayran posterinde Benedict Cumberbatch ve Elizabeth Olsen’ı birlikte görüyoruz. Bu ikiliyi birlikte hayran yapımı posterde görmek bile çoklu evrenin gelişiyle ilgili heyecanlanmamıza neden oluyor. Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmi 7 Mayıs 2021‘de vizyona girecek. Bakalım bizleri nasıl bir macera bekliyor olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı