reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame kamera arkası görüntüleri [İzle]

Avengers Endgame filminin Blu-ray versiyonu yolda. Bekleyiş devam ederken filmin kamera arkasından eğlenceli anlar izleyicilerle paylaşıldı. Ekibin hatalarından keyif aldığı anlar böylece ölümsüzleşmiş oldu.

Avengers Infinity War’un Thanos’un zaferiyle son bulmasının ardından yılın en fazla beklenen filmi kesinlikle Avengers Endgame’di. Herkesin sinemalara koşturduğu günler son buldu. Marvel stüdyoları Russo kardeşlerin yönettiği bu filmle birlikte Avatar’ın büyük rekorunu kırdı. Avengers Endgame en çok izlenen film unvanını kazanarak sinema tarihine adını yazdırdı. Ardından da Marvel Sinematik Evreni‘nde dördüncü fazda yer alacak projeler San Diego Comic Con’da duyuruldu. Artık Avengers Endgame’in konuşulduğu günleri geride bırakmaya hazırlanırken Marvel’dan bir hamle daha geldi. Filmin kamera arkası görüntüleri izleyicilerle paylaşıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame kamera arkasındaki eğlenceli anlar

Videoda Marvel yıldızlarının Avengers Endgame’in çekimleri sırasında nasıl eğlendiği gözler önüne seriliyor. Filmin en ciddi veya en duygusal sahnesinde oyuncuların kendi aralarında şakalaştığını veya cümleleri doğru söyleme sıkıntısı yaşadığını görüyoruz. Göbekli Thor‘un kamera arkasındaki hali, Chris Hemsworth’ün kendisi için hazırlanan şişman kostümünü giydiği anlar, Rocket Raccoon‘un görsel efektler öncesi hali, Avengers Endgame setinde Elizabeth Olsen‘ın sette düştüğü saniyeler… Chris Evans’ın eski Captain America kostümünü giyip “Bu kostümle bir film çektiğime gerçekten inanamıyorum” demesi ekibi kahkahalara boğuyor. Keyifli video Black Widow‘un canlandıran Scarlet Johansson’ın “Neler yaptığımızı görüyor musunuz? İşte on sene böyle geçti” demesiyle bitiyor. Bu keyifli anları haberimizin girişinde bulabilirsiniz.