reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Fragmanla son bulan Avengers 4’ün isim gizemi

Avengers Infinity War‘u izlediğimiz günden beri aynı şeyi merak ediyorduk: Avengers 4 filminin asıl ismi ne olacak? Marvel paylaştığı ilk fragmanla birlikte bu büyük gizeme de son vermiş oldu.

Avengers 4 değil Avengers Endgame

Geçtiğimiz aylar Marvel hayranları için fazlasıyla yorucu ve teorilerle dolu bir süreç oldu. Öyle ki artık filmin konusuyla alakalı değil, adıyla veya fragmanıyla ilgili bile sayısız teori gördük ve okuduk. Avengers 4 projesinin adının ne olacağına dair söylentilerin ise ardı arkası kesilmedi.  Hatırlarsanız en başta her şey oldukça basitti. İkinci filmin adı Avengers Infinity Wart Part 2 olarak açıklanmıştı. Son ne olduysa Marvel fikrini değiştirdi. Sonrasında bu projenin adının daha sonra açıklanacağı ifade edildi. Söylentiler ve teoriler de bu noktada başladı. Infinity War’un hemen ardından ortaya atılan ilk ihtimal Avengers Infinity Gauntlet olmuştu. Ardından Endgame, Annihilation gibi pek çok isim gündeme geldi. Fragmanla birlikte sonunda belirsizlik dönemi bitmiş oldu. Avengers 4 ‘ün resmi adının Avengers Endgame olduğu anlaşıldı. Böylece söylentilerden biri doğru çıkmış oldu!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Joe ve Anthony Russo tarafından yönetilen Avengers 4 ya da asıl ismiyle Avengers Endgame filmi 26 Nisan 2019‘da vizyondaki yerini alacak. Film için paylaşılan heyecan dolu fragmanı hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı