reklamı kapat

POPÜLER

avengers 4

Avengers 4’ün ismi ortaya çıkmış olabilir

Avengers 4 filminin büyük bir özenle saklanan ismi son yıllarda sinemanın gördüğü en büyük gizemlerden birine dönüştü. Herkes filmin adını tahmin etmeye çalışıyor. Söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. Son iddia şimdiye kadar gündeme gelmemiş bir isme odaklanıyor.

Bildiğiniz gibi Marvel, Avengers Infinity War’un hikayesini ortaya çıkartmaması yani spoiler olmaması adına Avengers 4 filminin adını gizlemeyi tercih etti. Fakat bu gizem beklentilerin büyümesine neden oldu. Daha sonra Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige filmin adını saklamanın bir hata olduğunu, beklentileri karşılayacak bir isim olmadığını ifade etti. Onun bakış açısından oldukça sıradan bir isim açıklayacaklarını ifade etti. Buna rağmen hala Avengers 4’ün gerçek ismini bilmiyoruz. Şimdiye kadar Endgame, Infinity Gauntlet ve Avengers Assemble‘a kadar pek çok iddia ortaya atıldı. Son iddia ise ismin bunların hiçbiriyle alakası yok. Çünkü başka bir çizgi romanın adı ödünç alınacak diyor!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MCU Cosmic’in haberine göre heyecanla beklenen filmin adı Avengers Annihilation olacak. Normalde Annihilation, 2006’da çıkan bir serinin ismi. Fakat senaryonun bu hikayeyle hiçbir bağlantısı olmayacağı, sadece ismin alınacağı ifade ediliyor. Diğer kaynaklar ise bu iddianın dayanaksız olduğunu söylüyor. Hangi tarafın haklı çıkacağını ise zaman gösterecek.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War fragmanı