reklamı kapat

POPÜLER

daredevil spider-man

Daredevil’ın yıldızından heyecanlandıran Spider-Man açıklaması

Daredevil dizisi üçüncü sezonuyla ekranlara dönmesine çok az bir zaman kaldı. Bekleyiş devam ederken dizinin kötüsü Wilson Fisk’e hayat veren Vincent D’Onofrio heyecan verici bir açıklamada bulundu. Fakat bu sözlerin gerçeğe dönüşme ihtimali var mı, emin olamıyoruz.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Daredevil hatta The Defenders’ın tüm üyelerinin maceraları Marvel Sinematik Evreni’ne dahil. Bu karakterleri beyaz perdede görmesek de, Netflix dizilerinin tamamında Avengers göndermeleri bulunuyor. Hatta her sezonda Stan Lee’nin fotoğrafını gösterecek bir bahane bile buluyorlar. Böylece alışılan sürpriz biraz daha basit şekilde gerçekleştirilmiş oluyor. Buna rağmen sinemadaki ve televizyondaki kahramanlar bir araya getirilmiyor. Bu sebepten Spider-Man’in en büyük kötülerinden biri olan Kingpin’in asla Peter Parker ile karşı karşıya gelmeyeceğin düşünülüyordu. Wilson Fisk’e hayat veren Vincent D’Onofrio ise tam tersini düşünüyor. Onun bu düşüncesi Sean Hall isimli bir hayranın tweetiyle ortaya çıktı. Sean “Daredevil’ın yeni fragmanını gördükten sonra Vincent D’Onofrio’yu Kingpin olarak Spider-Man filminde izleyemeyeceğimizi bilmek beni çok ama çok üzdü. Kendisi karakter için şahane bir seçim.” sözlerini paylaştı. Vincent D’Onofrio ise bu paylaşımı altınıladı da “Öyle olacağını kim söylüyor?” diye sordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onun bu paylaşımı Vincent D’Onofrio’nun canlandırdığı Kingpin’i gelecekte Spider-Man karşısında görme konusunda umutlanmamıza neden oldu. En azından tecrübeli oyuncu bu fikre açık olduğuna dair mesajı Marvel stüdyolarına iletmiş oldu.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları