reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man

Spider-Man 3 filminin kötüsüyle ilgili ilk ipucu

Marvel Sinematik Evreni‘nde üçüncü fazı sonlandıran Spider-Man Far From Home filminden sonra Örümcek Adam’ın dünyasında hangi kötüleri görebileceğimize dair ilk ipucu ortaya çıktı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Spider-Man Far From Home‘a dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Far From Home filminin kötüsü başlangıçta bize iyi gibi gösterilen Mysterio çıktı. Jon Watts’ın yönettiği filmde karakter çok başarılı bir şekilde ele alındı. Bu güzel karakteri canlandıran ismin Jake Gyllenhaal olması da büyük memnuniyet yarattı. Elbette kötü bu denli beğenilince, üçüncü filmde kimi göreceğimiz büyük merak uyandırmaya başladı. Kısa bir süre önce Marvel’ın başındaki Kevin Feige ve serinin yönetmeni Jon Watts’a Green Goblin ihtimali sorulmuştu. İkili bu soruya çok benzer yanıtlar vermişti. Çok gerekmedikçe sinemada seyretme fırsatı bulduğumuz kötülere yer vermeyi düşünmediklerini ifade etmişti. Bu açıklamanın ardından akıllara gelen bir diğer kötü Kraven the Hunter oldu. Daha önce Black Panther filminde kullanılması düşünülen bu kötü sonunda Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olabilir. En azından Jon Watts’ın son açıklaması öyle düşünmemize neden oluyor.

Spider-Man 3 kötüsü kim olacak?

Uproxx sevilen yönetmenle bir araya geldi ve Spider-Man 3 hakkında ilk ipucunu elde etmeyi başardı. Yönetmen kendisine yöneltilen Kraven the Hunter sorusuna şu sözlerle yanıt verdi: “Kraven’i ele almayı çok isterim. Tek sorun Kraven gibi bir kaakteri filmde nasıl ele alacağımız.” Jon Watts‘ın Kraven the Hunter konusunda bu kadar hevesli olması Marvel hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırdı. Bakalım bu heyecan boşa mı çıkacak, yoksa üçüncü film için önemli bir fikre dönüşecek mi?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı