reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Daredevil

Daredevil yıldızlarının ortak Spider-Man isteği

Daredevil dizisinin üçüncü sezonuyla geri döndüğü şu günlerde oyuncular heyecan uyandıran açıklamalara imza atıyor. Bunlardan biri de Spider-Man ile alakalı olmasıyla dikkat çekiyor.

Spider-Man isteniyor

Bilmeyenler için hatırlatmak gerekirse Daredevil temelde Marvel Sinematik Evreni‘nde yer alıyor. Avengers filmleriyle The Defenders arasındaki bağlantılar genelde basit göndermelerle, fonda görünen Stan Lee fotoğraflarıyla veya Avengers kulesinin varlığıyla sağlanıyor. Fakat The Defenders‘ı beyaz perdede göremediğimiz gibi, Avengers üyeleri de televizyona adım atmıyor. Peki Daredevil ekibinin bir şansı olsa, hangi Marvel kahramanını diziye getirmek isterlerdi? Ekibin ortak yanıtı Spider-Man gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Karen Page karakterine hayat veren Deborah Ann Woll direkt olarak “Spider-Man diyebilirim, değil mi?” şeklinde yanıt veriyor. Üçüncü sezonun kötüsü olarak geri dönen Vincent D’Onofrio ise Örümcek Adam isteğini daha önce dile getirmişti. Normalde Kingpin, Örümcek Adam’ın en büyük düşmanlarından biri. Bunun farkında olan Vincent D’Onofrio da “Hayranlar eğer Örümcek Adam demezsem beni öldürebilir. Onu Daredevil’da görmek şahane olurdu” diye konuştu. Ray Nadeem karakterini canlandıran Jay Ali ise tercihini Thor’dan yana kullandı.

Siz ne diyorsunuz? Spider-Man’i Daredevil’da görmek güzel olur mu? Yoksa farklı bir kahramanı mı tercih edersiniz?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları