reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3 hakkında şarj konusunda sevindiren yeni bilgi

25 Ekim tarihinde karşımıza çıkacak Xiaomi Mi Mix 3 için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Firma resmi paylaşımlarla modelini sürekli olarak önde tutuyor.

Resmi olarak Türkiye’de satılacağı belirtilen Xiaomi Mi Mix 3, kesin şekilde Qi temelli kablosuz şarj desteğiyle geliyor. Yeni yapılan paylaşım ise bu özelliğin yüksek hızda şarj destekleyeceğini gözler önüne seriyor. Biliyorsunuz Xiaomi Mi Mix 2S modeli 7.5W gücünde kablosuz şarj desteğiyle geliyor. Xiaomi Mi Mix 3 modelinin ise bunu 10W hatta 15W seviyesine çıkarması bekleniyor. Kablolu şarjın 50W seviyesine ulaştığı günümüzde 15W halen yavaş görünüyor ancak yine de çok iyi duruyor. Kablosuz şarj sistemleri gün geçtikçe daha hızlı hale geliyor. Firmalar bunu yaparken güvenlikten de ödün vermemeye çalışıyor.

Xiaomi Mi Mix 3

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 için bilinen diğer teknik detaylar şöyle

Hatırlamak adına telefon kesin olarak gücünü Snapdragon 845 işlemciden alıyor. Başlangıç fiyatının yaklaşık 450 – 550 dolar seviyesinde olacağı söylenen telefon, dijital asistanına (Xiao AI) erişim için özel bir butona da sahip olacak. Siyah, yeşil ve mavi olarak üç farklı renk seçeneğiyle gelen cihazın, 6 GB RAM + 128 GB depolama, 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB versiyonları bulunuyor. 10 GB RAM ve 5G destekli bir sürümü de gelecek telefon, 1080×2340 piksel bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. En az 3.500 mAh pil beklenen modelin önünde çiftli 24 megapiksel özçekim kamerası yer alıyor. Modelin saniyede 960 kare video çekebildiği de gelen güzel bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Model için çıkan en yeni videolardan