reklamı kapat

POPÜLER

Daredevil’in geri döndüren Spider-Man 3 hayran çalışması

Başrolünü Tom Holland’ın üstleneceği Spider-Man 3 bir süre önce kesinlik kazandı. Marvel hayranları tarafından hazırlanan poster ise onu Daredevil ile buluşturuyor.

Bildiğiniz gibi Marvel ve Sony stüdyolarının anlaşma sağlamasıyla birlikte üçüncü Örümcek Adam filmi geliyor. Bu yapımda da Tom Holland’ı Peter Parker olarak göreceğiz. Far From Home filminin finalini göz önünde bulundurunca genç kahramanımızı zor günler bekliyor gibi görünüyor. Çünkü artık herkes onun gerçek ismini biliyor. Yasa dışı kahramanlık yapmaktan yargılanması bile söz konusu olabilir. Bu sebeple serinin üçüncü halkası fazlasıyla merak uyandırıyor.

spider-man 3

Spider-Man 3 hayran posteri

Marvel hayranları Charlie Cox‘un hayat verdiği Daredevil’ın üçüncü Örümcek Adam filmiyle Marvel Sinematik Evreni’ne dönebileceğini düşünüyor. Matt Murdock suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışan Peter Parker’ın avukatı olabilir. Bu sayede Spider-Man ve Daredevil ilk kez ekranda bir araya gelebilir. Bu fikir Marvel hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırıyor. Öyle ki Spider-Man 3 için tasarlanan son hayran posterinde Daredevil da yer alıyor!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

erathrim20 isimli kullanıcı tarafından hazırlanan bu poster kısa sürede büyük ilgi gördü. Hayranlar bu posterin Spider-Man Far From Home için stüdyo tarafından hazırlanan posterlerden çok daha başarılı olduğunu dile getirdi. Bahsettiğimiz bu çok başarılı hayran çalışmasını haberimizin içinde bulabilirsiniz. Siz Daredevil’in Marvel Sinematik Evreni’ne dönmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame’de Iron Man ve kızının silinen sahnesi