reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Black Widow’un Wakanda’dan ilham alan kostümü

Avengers Endgame filminde Black Widow için Wakanda’dan ilham alan yeni bir kostüm tasarlandığı ancak bunun filmde kullanılmadığı ortaya çıktı.

Avengers Endgame’in en önemli karakterlerinden biri şüphesiz Black Widow’du. Natasha Romanoff, Thanos’un zaferinden sonra beş sene boyunca Avengers’ı idare etmekle kalmadı kahramanlarımız her şeyi düzeltecek bir plan geliştirdiğinde bunun için çabalayan ilk isimlerden biriydi. Sonrasında Vormir’de ruh taşını ele geçirebilmek için Hawkeye yerine kendini feda ederek çok önemli bir rol üstlendi. Scarlett Johansson’ın hayat verdiği bu karakterin Avengers Endgame’de yeni bir kostümü olacağı ortaya çıktı. Ancak tasarlanan yeni kostüm maalesef kullanılmadı.

Avengers Endgame’de kullanılmayan Black Widow kostümü

Marvel stüdyolarının imzasını taşıyan pek çok işte çalışan ve başarılı tasarımlarıyla öne çıkan Andy Park, Black Widow’un kullanılmayan yeni kostümünü kendi Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Black Widow’un tüm kostümlerini tasarlayan Park, Wakanda’dan ilham alan farklı bir tasarımının daha olduğunu gözler önüne serdi. Aynı zamanda Natasha Romanoff’un kendi solo filminde yeni bir kostümle boy göstereceğinin de müjdesini vermiş oldu. Avengers Endgame için tasarlanan ve kullanılmayan kostüm aslında filmdekine çok benziyor. Ancak kırmızı detaylar çıkartılmış ve kostümün belli bölgeleri koyu gri olacak şekilde renklendirilmiş görünüyor. Bu kostümü hemen yukarıdaki Instagram paylaşımının ikinci sayfasında görebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Iron Man’le kızının silinen sahnesi