reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War’da vazgeçilen Black Widow kararı

Avengers Infinity War öncesi çalışmalar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak Black Widow için hazırlanan alternatif kostüm tasarımları gün yüzüne çıktı. Böylece karakterin Infinity War öncesinde yaşadıklarına dair yeni bilgiler elde etmiş olduk.

Bildiğiniz gibi Marvel stüdyoları Avengers: Infinity War – The Art of the Movie isimli bir kitap hazırladı. Bu özel kitapta filme hazırlık sürecine dair enteresan detaylar, hazırlanan konsept tasarımlar ve bilgiler yer alıyor. Şimdiye kadar Captain America, Thor, Thanos ve Red Skull gibi karakterler için hazırlanan alternatif tasarımları gördük. Son olarak da Thanos ve Drax arasında planlanan ama daha sonra filmden çıkartılan mücadele sahnesini öğrenmiştik. Sırada Scarlett Johansson‘ın hayat verdiği Black Widow var.

Hazırlanan konsept çalışması hakkında detaylı bilgi Marvel stüdyoları adına çalışan Andy Park’tan geliyor. Onun söylediklerine göre Black Widow aslında tarz değiştirecek bir durumda değildi. Kaçak olması sebebiyle var olan kostümüne ufak tefek eklemeler yapılması planlanıyordu. Bu noktada öne çıkan iki detay bulunuyor. Bunlardan biri kostümüyle uyumlu siyah renkte eşarp. Diğeri ise devamlı kaçma durumunda olduğu için önemli eşyaları taşımasına yardımcı olacak bir sırt çantası. Konsept tasarımlarında Natasha Romanoff‘un eşarbı farklı biçimlerde kullanmasına şahit oluyoruz. Fakat daha sonra bu karardan vazgeçiliyor. Kaçak olan Natasha’nın saç rengini değiştirerek kimliğini gizlemeye çalışacağında karar kılınıyor. Paylaşılan konsept çalışmalarını haberimizin içinde bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları