reklamı kapat

POPÜLER

Fantastik Canavarlar 2

Fantastik Canavarlar 2 yıldızından J.K. Rowling desteği

Fantastik Canavarlar 2 filminde ortaya çıkan şaşırtıcı gerçekle birlikte Harry Potter hayranları J.K. Rowling‘i eleştirmeye başladı. Credence Barebone karakterine hayat veren Ezra Miller bu dünyayı yaratan J.K. Rowling’e destek çıktı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Fantastik Canavarlar Grindelwald’ın Suçları filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Fantastik Canavarlar 2 sorunu

Kısaca hatırlatmak gerekirse Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar ile tanıştığımız Credence Barebone’un gerçek kimliği ortaya çıktı. Fantastik Canavarlar Grindelwald’ın Suçları filminde merak edilen gerçeği açıklayan isim Gellert Grindelwald oldu. Onun sözlerine bakılırsa Credence Barebone’un asıl ismi Aurelius Dumbledore. Böylece onun aslında Albus Dumbledore’un kardeşi olduğunu öğrendik. Bu gerçek bazı Harry Potter hayranlarını memnun etmedi. Ezra Miller ise J.K. Rowling’e güvenin diyor.

“Gerçeği öğrendiğimde ben de çok şaşırdım. Hala cevabını alamadığım çok fazla soru var. Fakat J.K. Rowling yarattığı dünyaya fazlasıyla hakim. İzleyicilerin bir an için ‘bu çok saçma!’ diyeceği şeyler yapmayı seviyor. İnsanların bir süre yaptığı şeyleri anlamsız bulmasından keyif alıyor. Bunu şimdiye kadar defalarca yaptı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısacası Ezra Miller ileride öğrendiğimiz her şeyin daha mantıklı bir hal alacağını savunuyor. Onun haklı olup olmadığını görmek için ise biraz daha sabretmemiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

Fantastik Canavarlar 2 fragmanı