reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman

Aquaman Avengers Infiniy War’un rekorunu kırdı

DC çizgi romanlarından uyarlana Aquaman daha vizyona girmeden Avengers Infinity War‘un rekorlarından birini kırdı. Böylece gişede başarılı olacağına dair ilk ipuçlarını da vermiş oldu.

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Avengers Infinity War bu senenin en bomba yapımı oldu desek, abartmış olmayız. Film sadece gişede tozu dumana katmakla kalmadı, arka arkaya kırdığı rekorlarla başarısına başarı kattı. Bu yüzden yakın zamanda Infinity War’un rekorlarından birinin kırılmasının fazlasıyla zor olduğunu düşünüyorduk. Bu durumu değiştiren başrolünde Jason Momoa‘nın yer aldığı Aquaman filmi oldu diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısaca hatırlatmak gerekirse Aquaman’in hikayesi James Wan tarafından beyaz perdeye taşınıyor. Geçtiğimiz günlerde son fragmanıyla boy gösteren film yılın merakla beklenen işlerinden biri. Deadline sitesinin haberine göre Aquaman’in bilet satışları Avengers Infinity War’un ön sipariş rekorunu kırdı. Bu rekor ilk 24 saat içinde satılan bilet satışını kapsıyor. İlk günden satılan biletlere bakılırsa Aquaman en az Infinity War kadar merak ediliyor gibi görünüyor. Bir süredir arka arkaya gelen hayal kırıklıklarının ardından James Wan’ın yönettiği film Warner Bros. cephesinde gidişatı düzeltebilir. Asıl sonuç ise film vizyona girdiğinde belli olacak.

İlginizi çekebilir

Aquaman Türkçe Altyazılı Son Fragman