reklamı kapat

POPÜLER

Shazam Aquaman 2

Shazam’dan Aquaman 2 şakalı tanıtımı [Video]

DC çizgi romanlarından uyarlanan Shazam çok yakında izleyici karşısına çıkacak. Geri sayım devam ederken film için Aquaman 2 şakalı bir tanıtım paylaşıldı. Bu tanıtım ufak 1 Nisan şakası içermesiyle yüzleri güldürüyor.

Başrolünü Zachary Levi‘nin üstlendiği Shazam büyük merakla bekleniyor. Filmine dair beklentilerin giderek yükseldiğini söylersek yanlış olmaz. Shazam’ın Amerika’da ön gösterimleri bir süredir devam ediyor. Deadline sitesinin haberine göre Shazam öngösterim sürecinde 3.3 milyon dolar gişe hasılatı elde etmeyi başardı. Aynı süreçten geçen Aquaman, aynı zaman diliminde 2.9 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti. Bu da Shazam’ın ne kadar başarılı bir başlangıç yaptığını gözler önüne sermeye yetiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DC çizgi romanlarından uyarlanan son yapım Aquaman olunca, o da gişede fırtına gibi esince karşılaştırmalar şimdiden başlamış durumda. Shazam Aquaman‘in rekorunu kırmayı başaracak mı, merak ediliyor. Shazam da tanıtım sürecinde bu karşılaştırmadan yararlanıyor. Filmin YouTube reklamları için hazırlanan tanıtım Aquaman 2 fragmanıymış gibi başlıyor. Ardından Shazam’ın ortaya çıkmasına ve elindeki içeriği içişine şahit oluyoruz. DC bir yandan izleyicilere 1 Nisan şakası yapıyor, hem de oluşan rekabet ortamını başarılı bir şekilde değerlendirmiş oluyor.