reklamı kapat

POPÜLER

Shazam

Shazam muazzam başlangıcıyla Aquaman’i tahtından etmeye hazır

DC çizgi romanlarından uyarlanan ve komedi yanının ağır basmasıyla dikkat çeken Shazam gişede fırtınalar estirmeye hazırlanıyor. En azından ilk veriler öyle diyor.

Başrolünü Zachary Levi’nin üstlendiği Shazam çok yakında izleyici karşısına çıkacak. Bu süreçte bir yandan tanıtım çalışmaları devam ediyor öte yandan basın gösterimle başlamış durumda. Bu sayede filme dair ilk görüşleri okuma şansı elde ediyoruz. Yapılan yorumlar ise fazlasıyla umut vadediyor. Tüm bunların yanı sıra Shazam’ın Amerika’da ön gösterimleri de başladı. Hollywood’un güvenilir kaynaklarından Deadline sitesinin haberine göre Shazam öngösterim sürecinde 3.3 milyon dolar gişe hasılatı elde etmeyi başardı. Aynı süreçten geçen Aquaman, aynı zaman diliminde 2.9 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti. Bu da Shazam’ın ne kadar başarılı bir başlangıç yaptığını gözler önüne sermeye yeten bir karşılaştırma oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jason Momoa’nın rol aldığı Aquaman, Warner Bros stüdyolarının son yıllardaki gişe özlemini sonlandırmıştı. Elde ettiği başarıyla adından söz ettiren film 1 milyar dolar gişe hasılatı sınırını aşarak DC sinema evreninin en çok izlenen filmi olmuştu. Shazam ise Aquaman’in tahtını ele geçirmek üzere geliyor gibi görünüyor. Elbette bunlar şimdilik birer tahminden ibaret. Fakat yönetmenliğini David F. Sandberg’in üstlendiği filmin gişede batma ihtimali bulunmuyor.

İlginizi çekebilir

Shazam! fragmanı