reklamı kapat

POPÜLER

Shazam 2

DC hayranlarının beklediği Shazam 2 açıklaması

DC hayranları son zamanlarda Aquaman 2 ve Shazam 2 gelecek mi, gelmeyecek mi, bunu merak ediyordu. Sonunda bu iki projenin geleceği netlik kazandı. Sonuç Shazam’ın hayranlarını fazlasıyla memnun edecek.

Shazam, DC çizgi romanlarından uyarlanan en farklı işlerden biriydi diyebiliriz. David F. Sandberg‘ün yönettiği film önceki karanlık ve ciddi yaklaşımdan uzaktı. Karakterin özüne uygun bir şekilde daha eğlenceli ve keyifli bir hikaye seyrettik. Başrolde Zachary Levi yer alıyordu. Ona Mark Strong, Asher Angel ve Jack Dylan Grazer gibi isimler eşlik ediyordu. Filmin toplam gişe hasılatı 364 milyon dolar seviyesinde kaldı. Ancak filmin ortalama bütçesi 100 milyon dolar olduğu için bunun karlı bir yapım olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla ikinci filmin ne zaman geleceği merak ediliyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Shazam 2 müjdesi

São Paulo’da düzenlenen Comic Con Experience CCXP ile birlikte Warner Bros. stüdyoları Shazam 2’nin resmen yolda olduğunu duyurdu. Aynı etkinlikte Aquaman 2’nin vizyon tarihi de açıklandı. Ancak aynı durum ikinci Shazam filmi için söz konusu olmadı. Yani merakla beklenen yapımın ne zaman izleyici karşısına çıkacağını hala bilmiyoruz. Net olan tek şey devam filmi için çalışmaların çoktan başladığı. Başrolde yine Zachary Levi’nin yer alacağını tahmin etmek zor değil. Stüdyo yönetmen olarak yine David F. Sandberg ile mi anlaşacak, başka biriyle anlaşmaya varmayı mı tercih edecek, bilmiyoruz. Tüm bu detaylar zaman içinde belli olacak.

İlginizi çekebilir

Wonder Woman 1984’ün fragmanı