reklamı kapat

POPÜLER

Shazam

Shazam espri dolu yeni fragmanıyla karşımıza çıkıyor [Video]

DC çizgi romanlarından uyarlanan Shazam yepyeni fragmanıyla boy gösteriyor. Bu tanıtımda daha önce görmediğimiz sahneler ve espriler yer alıyor.

Başrolünü Jason Momoa’nın üstlendiği Aquaman filminin gişede elde ettiği başarının ardından sıra Shazam’a geldi. DC çizgi romanlarının farklı kahramanlarından biri olmasıyla öne çıkan Shazam eğlenceli bir havaya sahip olacak. Batman v Superman, Justice League ve Man of Steel’in ardından DC’nin üzerindeki ciddiyet bulutunu dağıtacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başrollerini Zachary Levi, Mark Strong, Jack Dylan Grazer, Asher Angel ve Djimon Hounsou gibi isimlerin üstlendiği filmin yeni tanıtımı ortaya çıktı. Çin’e özel olarak hazırlanan bu tanıtımda çok daha fazla şakaya yer verildiğini görüyoruz. Aynı zamanda DC içi pek çok gönderme yer alıyor. Örneğin ufak çocuk Batman ve Superman oyuncaklarıyla oynarken pencereden Shazam ve Doctor Sivana‘nın mücadelesini görüyoruz. Bu mücadelenin dinamikleri Superman ve General Zod’u andırıyor. Hatta filmin kötüsü oldukça tiyatral bir konuşma yaparken Billy Batson’ın onun söylediklerini duyamaması ve umursamayıp saldırıya geçmesi bizleri keyifli bir filmin beklediğine işaret ediyor.

Yönetmenliğini David Sandberg Shazam filmi 5 Nisan‘da vizyona girecek. Çin’e özel hazırlanıp paylaşılan son fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.