reklamı kapat

POPÜLER

shazam

Heyecan uyandıran Shazam fragman iddiası

DC’nin 2019 yılında izleyici karşısına çıkartmaya hazırlandığı Shazam filminin ikinci fragmanıyla kısa süre sonra karşımıza çıkabilir. En azından son söylentiler böyle söylüyor.

Bildiğiniz gibi Warner Bros. artık toplu kahraman filminlerinden çok solo hikayelere odaklanıyor. Vizyonda olan Aquaman’in ardından sıra farklı bir süper kahraman olan Shazam’a geliyor. Büyülü güçlere sahip yeni süper kahramanımıza Zachary Levi hayat veriyor. Onun karşısında filmin kötüsü olarak Dr. Thaddeus Sivana rolünde Mark Strong olacak. Jack Dylan Grazer, Ross Butler, Adam Brody, Michelle Borth ve Djimon Hounsou da yan rollerde karşımıza çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aquaman’in elde ettiği başarının ardından DC hayranları gözünü Shazam filmine çevirdi. İnternette dolaşan son iddialara göre filmin ikinci fragmanı bu ay içinde gelecek. Hatta fragmanın 19 Ocak’ta paylaşılacağını öne süren kaynaklar bulunuyor. Normalde bu tarz söylentiler her zaman ciddiye alınmıyor. Fakat aralık ayındaki fragman furyasının ardından Zachary Levi bir açıklama yapmış ve beklenen fragmanın yeni yılın ilk günlerinde gelebileceğini ifade etmişti. Son söylentiler başrol oyuncusunun açıklamasıyla bu denli örtüşünce, herkesin gözü 19 Ocak tarihine çevrildi. Bakalım Warner Bros. kötü gidişatı düzeltecek yeni bir yapıma mı imza atacak, yoksa bizleri büyük bir hayal kırıklığı mı bekliyor olacak?

İlginizi çekebilir

Shazam fragmanı