reklamı kapat

POPÜLER

Shazam

Shazam filminin yıldızı Zachary Levi’den beklenmedik özür

Yakında vizyona girecek Shazam filminin başrolünü üstlenen Zachary Levi hayranlardan özür diledi. DC dünyasının yeni yıldızının bu beklenmedik özrü şaşırttı.

Bildiğiniz gibi DC çizgi romanlarından uyarlanan bir sonraki yapım Shazam olacak. Bu filmin başrollerini Zachary Levi, Mark Strong, Jack Dylan Grazer, Asher Angel ve Djimon Hounsou gibi isimler üstleniyor. Fakat filmin yüzü Chuck dizisiyle tanıyıp sevdiğimiz Zachary Levi. Genç oyuncu son zamanlarda suratının her yerde olduğunu ve artık insanları bunalttığını düşünüyor olmalı ki bu durum için herkesten özür dileme ihtiyacı hissetmiş. Düşüncelerini de şu sözlerle ifade etmeyi tercih ediyor:

“Biraz yorulmuş durumdayım açıkçası. Warner Bros ve New Line stüdyolarının yürüttüğü tanıtım çalışmalarından inanılmaz derecede etkilendim. Bu süreçte her yerdeydim. Bu yüzden insanlardan özür dilemem gerekiyormuş gibi hissediyorum. Gerçekten özür dilerim. Suratımın her yerde olması başka bir şey, insanların beni görmeden bir durak bile ilerleyememesi bambaşka. Bu yüzden herkesten özür diliyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası bu yoğun tanıtım çalışması sadece Shazam filmine özgü bir durum değil. Büyük Hollywood yapımları özellikle de süper kahraman filmlerinin büyük bir kısmı agresif bir tanıtım sürecinden geçiyor. Misal Shazam’dan sonra her yerde Avengers Endgame’i göreceğiz. Bu yüzden özür dilemeye pek gerek yok gibi.

İlginizi çekebilir

Shazam’dan Aquaman 2 şakalı tanıtımı