reklamı kapat

POPÜLER

Riptide_R1_Black
riptide
riptide
riptide
Riptide
riptide

Eğlencenin yeni adı: Riptide R1 Black elektrikli kaykay [Video]

Riptide isimli şirket, yeni elektrikli kaykayı Riptide R1 Black’i görücüye çıkardı. Riptide’nin mevcut R1 tasarımını temel alan yeni Black sürümü, büyük ölçüde eğim sağlamak için bazı özel Surf ve Ray adaptörleri ekliyor.

Gerçekten de, Riptide’a göre, R1 Black, şirketin panolarındaki standart kaykaylarına göre üç kat daha sıkı dönüş yapabiliyor. Daha da önemlisi, görünüşe göre bir stabilite hissi verirken bunu yapıyor.

Diğer R1 kaykaylarda olduğu gibi yeni modelde de iki elektrik motoru ve 3: 1 vites oranı bulunuyor. Kaykay avuç içi büyüklüğünde bir kablosuz kumanda ile kontrol edilebiliyor. Bluetooth ile kablosuz iletişim kurabilen kaykayda üç farklı sürüş modu bulunuyor. Bu modlar sayesinde kullanıcılar farklı sürüş deneyimi yaşayabiliyor.

Riptide’ın standart bataryası yaklaşık 11 kilometrelik menzil vadediyor. Kullanıcılar isteğe bağlı olarak kaykaydaki menzili 14 kilometreye kadar çıkarabiliyor. Riptide R1 Black, standart şarj cihazıyla 3.5 saatte şarj edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Riptide R1 Black’in satış fiyatı ne kadar?

Riptide R1B’nin yurt dışındaki satış fiyatı ise 649 dolar. Bu fiyatın kaykayın ön sipariş fiyatının olduğunu belirtmekte yarar var. Eğlenceyi farklı bir boyuta taşıyan Riptide R1 Black piyasaya sürüldüğünde fiyatı 749 dolar olacak.  Elektrikli kaykay Riptide R1 Black’in Türkiye’de satışa sunulması beklenmiyor. Riptide R1 Black için hazırlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlgili video

Elektrikli kaykayın tanıtım videosu