reklamı kapat

POPÜLER

Alfa Romeo R1 elektrikli bisiklet

45 km menzil sunan Alfa Romeo R1 katlanabilir elektrikli bisiklet için yeni BİM kampanyası [29 Mart 2024]

Alfa Romeo R1 elektrikli bisiklet için yeni BİM kampanyası açıklandı. Önümüzdeki hafta yeniden BİM’e geleceği açıklanan bisiklet katlanabilir bir tasarımla geliyor.

Otomobillerin bagajlarına rahatlıkla sığabilen Alfa Romeo R1 elektrikli bisiklet modelinde 250 watt gücünde bir motor yer alıyor. Elektrikli bisikletteki batarya yüzde 100 şarj edildiğinde 45 kilometrelik bir menzil değerine ulaşılıyor.  Piyasada satılan diğer elektrikli bisiklet modellerinde olduğu gibi bu modelde de menzil değeri kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Elektrikli bisiklette yüksek sürat yapıldığında veya yokuş çıkıldığında menzil değeri düşüyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen bisikletin ön ve arka tarafında aydınlatma yer alıyor. Bisiklette bu sayede harici bir aydınlatmaya ihtiyaç duyulmuyor. S866 LCD gösterge ekranının da yer aldığı bisiklette yapılan hız ve kalan mesafe gibi bilgiler görüntülenebiliyor. Kalın tekerleklerle gelen bisiklet bu sayede hafif arazi koşullarında da kullanılabiliyor.  Bisiklette 36V 10 Ah pil yer alıyor. Bu pil kolay bir şekilde çıkarılabiliyor. Disk ön ve arka frene sahip olan bisikletin arka kısmında bagaj alanı da bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alfa Romeo R1 elektrikli bisikletin indirimli fiyatı ne kadar?

Kullanıcılar bu bagaj alanına çanta veya poşet de yerleştirebiliyor. 29 Mart’ta BİM’de satışa sunulacak bisikletin fiyatı ise 17.999 TL olacak. Bisiklet kredi kartlarıyla peşin fiyatına 9 ay taksitle de satın alınabilecek. Yeni indirim haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın