reklamı kapat

POPÜLER

Alfa Romeo R1 elektrikli bisiklet

45 km menzil sunan Alfa Romeo R1 elektrikli bisiklet için yeni BİM kampanyası [7 Haziran 2024]

Alfa Romeo R1 elektrikli bisiklet yeniden BİM’de satışa çıkıyor. Katlanabilir bir tasarıma sahip olan elektrikli bisiklet önümüzdeki hafta BİM’de kullanıcıların beğenisine sunulacak. 250 watt gücünde bir motorun kullanıldığı bisiklet otomobillerin bagajlarına rahatlıkla sığabiliyor.

Elektrikli bisikletteki batarya yüzde 100 şarj edildiğinde 45 kilometrelik bir menzil değerine ulaşılıyor.  Piyasada satılan diğer elektrikli bisiklet modellerinde olduğu gibi bu modelde de menzil değeri kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Elektrikli bisiklette yüksek sürat yapıldığında veya yokuş çıkıldığında menzil değeri düşüyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen bisikletin ön ve arka tarafında aydınlatma yer alıyor. Bisiklette bu sayede harici bir aydınlatmaya ihtiyaç duyulmuyor. S866 LCD gösterge ekranının da yer aldığı bisiklette yapılan hız ve kalan mesafe gibi bilgiler görüntülenebiliyor. Kalın tekerleklerle gelen bisiklet bu sayede hafif arazi koşullarında da kullanılabiliyor.  Bisiklette 36V 10 Ah pil yer alıyor. Bu pil kolay bir şekilde çıkarılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alfa Romeo R1 elektrikli bisikletin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Disk ön ve arka frene sahip olan bisikletin arka kısmında bagaj alanı da bulunuyor.Kullanıcılar bu bagaj alanına çanta veya poşet de yerleştirebiliyor. 7 Haziran‘da BİM’de satışa sunulacak bisikletin fiyatı ise 17.999 TL olacak. Bisiklet kredi kartlarıyla peşin fiyatına 9 ay taksitle de satın alınabilecek. Yeni indirim haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER