reklamı kapat

POPÜLER

Alfa Romeo R1 elektrikli bisiklet

45 km menzil sunan Alfa Romeo R1 elektrikli bisiklet için yeni BİM avantajı [8 Aralık 2023]

Alfa Romeo R1 elektrikli bisiklet yeniden BİM’de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 8 Aralık’ta BİM’de satışa çıkacak elektrikli bisiklet katlanabilir tasarımıyla dikkat çekiyor. Bu sayede taşıma kolaylığı vadeden modelde 250 watt gücünde bir motor bulunuyor. Bu motor tamamen şarj edildiğinde 45 kilometrelik bir menzil değeri elde ediliyor.

Alfa Romeo R1 modelindeki bu menzil değeri kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Elektrikli bisiklette yüksek sürat yapıldığında veya yokuş çıkıldığında menzil değeri düşüyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen bisikletin ön ve arka tarafında aydınlatma yer alıyor. Bisiklette bu sayede harici bir aydınlatmaya ihtiyaç duyulmuyor. S866 LCD gösterge ekranının da yer aldığı bisiklette yapılan hız ve kalan mesafe gibi bilgiler görüntülenebiliyor. Kalın tekerleklerle gelen bisiklet bu sayede hafif arazi koşullarında da kullanılabiliyor.  Bisiklette 36V 10 10 Ah pil yer alıyor. Bu pil kolay bir şekilde çıkarılabiliyor. Disk ön ve arka frene sahip olan bisikletin arka kısmında bagaj alanı da bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyat/performans odaklı elektrikli bisiklet arayanlara: Alfa Romeo R1

Kullanıcılar bu bagaj alanına çanta veya poşet de yerleştirebiliyor. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacak bisikletin fiyatı ise 17.999 TL olacak. Şehir içi kullanıma hitap eden bisiklet kredi kartlarıyla peşin fiyatına 9 ay taksitle de satın alınabilecek. Yeni kampanya haberlerini de paylaşacağız.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER