reklamı kapat

POPÜLER

Zachary Levi Thor

Shazam’ın yıldızı Zachary Levi Thor itirafıyla şaşırttı

Shazam karakteriyle DC sinema evrenine dahil olan Zachary Levi, Marvel günlerini anımsadı. Thor filmlerine dair beklentilerinin aslında çok farklı olduğunu itiraf etti.

Bilmeyenler veya dikkat etmeyenler için ufak bir özet geçmek gerekirse, Chuck dizisiyle tanıdığımız Zachary Levi, The Dark World filmiyle MCU’ya katılmıştı. Önceden Josh Dallas’ın hayat verdiği Fandral karakterini devralmıştı. Sarı saçı ve sakalıyla tanıması imkansız hale gelen oyuncu Marvel’dan çok daha fazlasını beklediğini itiraf etti. Bu beklentiler arasında Thor and the Warriors Three filmi de yer alıyor.

“Bence Marvel dünyasında savaşçı üçlü olarak anılan Fandral, Hogun ve Volstagg karakterleri Thor filmlerinde iyi şekilde kullanılamadı. Thor and the Warriors Three’nin şahane bir üçlemenin merkezinde olacak potansiyele sahip olduğunu düşünüyorum. Fakat karakterlerimizin seride belli bir etkisi olmadı. En çok da Thor Ragnarok’ta. Üçüncü filmde bir tane bile repliğim yoktu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thor serisinin ilk iki filminin Marvel stüdyolarının beklediği başarıya ulaşamadığını düşünürsek, Thor and the Warriors Three gibi bir üçlemeye başlanması pek mümkün görünmüyor. Karakterin ihtiyacı olan Ragnarok gibi yeni bir başlangıçtı. Buna rağmen Zachary Levi pek de haksız değil. Warriors Three hep silik bir figür olarak kaldı. Fakat Zachary Levi geri planda kalma durumunu kendi adına Shazam filmiyle birlikte düzeltmeye hazırlanıyor.

İlginizi çekebilir

Shazam fragmanı