reklamı kapat

POPÜLER

shazam

Shazam yıldızı Zachary Levi’nin geç gelen itirafı

Shazam filminin başrolünü üstlenen Zachary Levi aradan geçen zamanın ardından filme dair enteresan bir itirafta bulundu. Onun bu itirafı aslında izleyiciler tarafından tahmin ediliyordu. Oyuncunun geç açıklaması bu yönüyle hayranları şaşırttı.

DC çizgi romanlarından uyarlanan Shazam’ın başrolünde Chuck ile tanıdığımız Zachary Levi‘yi seyrettik. Oyuncunun bu film için hazırlanma süresi oldukça kısıtlıydı. Sıkı bir çalışma programına giren oyuncu kısa sürede oldukça fit bir görünüme kavuştu. Fakat çizgi romanlarda tanıyıp sevdiğimiz Shazam ‘ın hakkıyla beyaz perdeye aktarılabilmesi için çok daha iri bir karakter olması gerekiyordu. Filmin çekimleri başlayıp ilk set fotoğrafları internete düştüğünde herkes Zachary Levi’nin kostümünün süngerlerle desteklendiğini düşünüyordu. Onun çok kısa sürede bu kadar irileşemeyeceği düşünülüyordu. Ancak sevilen oyuncu o dönemde kendi vücudunu gösterip bu iddiaları tamamen yalanlamıştı. Aradan geçen zamanın ardından işin asıl ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Shazam yıldızının dürüst açıklaması

DC hayranlarından biri Zachary Levi’ye “Kaslı görüntünün sünger destekli zannedilmesi beni hala sinirlendiriyor” yazdı. Oyuncu bu tweeti alıntılayıp “Aslında kostümde biraz destek vardı” cevabını verdi. Böylece set fotoğraflarını görüp yorum yapan hayranların tamamen haksız olmadığı ortaya çıkmış oldu. Oyuncunun çekimler döneminde bu söylentileri şiddetle yalanlamasından sonra gelen itirafı oldukça dikkat çekici. Çünkü filmi izlediğinizde de Shazam’ın vücudunun çok doğa görünmediği izlenimine kapılıyorsunuz. Bunun nedeni elbette süngerle yapılan desteklemeler.

İlginizi çekebilir

Shazam fragmanı