reklamı kapat

POPÜLER

shazam 2

Zachary Levi’nin rol alacağı Shazam 2 ne zaman geliyor?

Geçtiğimiz günlerde DC cephesinde heyecan verici olayların yaşanmasına şahit olduk. Bunlardan biri de Shazam 2 filminin duyurulmasıydı. Sonunda bu yapımın ne zaman vizyona gireceği de netlik kazandı.

Bildiğiniz gibi Shazam’ın ilk filmini yakın zamanda izledik. Yönetmenliğini David F. Sandberg‘ün üstlendiği film diğer DC filmlerinden farklı tarzıyla dikkat çekmişti. Başrolde Zachary Levi yer alıyordu. Ona Mark Strong, Asher Angel ve Jack Dylan Grazer gibi isimler eşlik ediyordu. 100 milyon dolar bütçeyle çekilen filmin gişe macerası 364 milyon dolarla tamamlandı. Diğer projeler kadar çok kazandırmasa da, stüdyo için karlı bir iş oldu. Dolayısıyla devam filminin gelmesi kimseyi şaşırtmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Shazam 2 vizyon tarihi

Hatırlarsanız São Paulo’da düzenlenen Comic Con Experience CCXP ile birlikte Warner Bros. stüdyoları Shazam 2’nin geleceğini resmen açıklamıştı. Aynı etkinlikte Aquaman 2’nin vizyon tarihi de netlik kazanmıştı. Ancak Shazam 2’nin geliş tarihi belli olmamıştı. Aradan geçen birkaç günle birlikte Warner Bros. stüdyoları bu konuda kesin bir karara varmış gibi görünüyor. Merakla beklenen tarih 1 Nisan 2022 olarak açıklandı. Shazam gibi bir karakterin yeni macerası için 1 Nisan uygun görülmüş oldu. Tanıtımların da bu tarih seçimine odaklanacağını tahmin ediyoruz. Başrolde bir kez daha Zachary Levi’yi göreceğiz. Orijinal oyuncu kadrosundan kimlerin döneceği ise henüz netlik kazanmadı. Stüdyonun bu bilgileri zaman içinde açıklayacağını tahmin ediyoruz.

İlginizi çekebilir

Wonder Woman 1984’ün fragmanı